eSky.pl S.A.

1st Line Administrator

Parametry oferty
praca hybrydowa • praca stacjonarna
śląskie (Polska)
mid

Wymagane

Active Directory
Service Desk

System operacyjny

Windows
macOS
Linux

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie pracowników eSky w Polsce i za granicą w pracy z systemami IT
  • Monitoring kluczowych wskaźników biznesowych i proaktywna reakcja na występujące anomalie
  • Instalacja i konfiguracja sprzętu IT zgodnie ze standardem przyjętym w firmie
  • Instalacja oraz bieżące utrzymanie sieci telekomunikacyjnej, sieci LAN oraz urządzeń peryferyjnych
  • Inwentaryzacja sprzętu oraz oprogramowania
  • Okazjonalne podróże służbowe do oddziału w Warszawie oraz zagranicznych

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość systemów operacyjnych Windows 10
  • Podstawowa znajomość zarządzania Active Directory
  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy ITSM (np. ocs inventory)
  • Znajomość Vmware
  • Doświadczenie w pracy z systemami Service Desk (np. Jira Service Desk, Service Now)
  • Umiejętność konfiguracji urządzeń peryferyjnych (drukarki, skanery itp.)
  • Wiedza z zakresu zarządzania środowiskiem biurowym w chmurze jak gsuite lub office365
  • Umiejętność właściwego diagnozowania i usuwania usterek sprzętowych i softwarowych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (kontakt ze współpracownikami z oddziałów zagranicznych)
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Gotowość do pracy zmianowej (około 7-8 razy w miesiącu)

    Mile widziane

  • Znajomość metodologii prowadzenia projektów IT
  • Znajomość środowisk Mac OS, Linux

Tak organizujemy naszą pracę

To oferujemy

  • Pracę w centrali międzynarodowej firmy będącej liderem w swej branży na rynku polskim i znaczącym graczem na rynku globalnym
  • Stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia oraz wiedzy
  • Rozwój zawodowy – praca w doświadczonym zespole z dostępem do najnowszych technologii, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, realny wpływ na kształt wdrażanych w firmie rozwiązań i uczestnictwo w ambitnych międzynarodowych projektach
  • Świetne warunki pracy – możliwość elastycznego łączenia pracy zdalnej z pracą w nowoczesnym biurze z dobrze wyposażona kuchnią, a także miejscem do relaksu, w którym doładujesz baterie grając w piłkarzyki, ping ponga lub na konsoli do gier
  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz objęcia siebie i swej rodziny grupowym ubezpieczeniem na życie, dostęp do programu Multisport
  • Przyjazną atmosferę – pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole w firmie, w której wszyscy traktujemy się po partnersku i mówimy sobie po imieniu
  • Dojrzały proces Agile – pełna adaptacja w skali całej firmy od ponad 5 lat

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne

Etapy rekrutacji

  • 1.
    Spotkanie online - rozmowa z Liderem zespołu Service Desk

eSky to znana i ceniona firma zarówno ze względu na produkty i usługi jakie oferuje swoim klientom jak i technologie i zwinne metody ich wytwarzania. Nasza dojrzałość zbudowana jest również na podejmowaniu świadomych decyzji w oparciu o dane.

Tak się u nas pracuje

Klikając w przycisk "Aplikuj" potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Regulaminie (pkt 4).