Parametry oferty
praca hybrydowa
mid
Warszawa, mazowieckie (Polska)
Aleje Jerozolimskie 162

Technologie, których używamy

System operacyjny

Linux

O projekcie

Szukamy Administratora, który w głównej mierze będzie współpracował z zespołem zajmującym się integracją systemów na platformie WebMethods.

Twój zakres obowiązków

  • Administracja serwerami aplikacyjnymi na platformie Linux oraz Windows
  • Administracja serwerami baz danych Microsoft SQL Server
  • Monitoring aplikacji i systemów (zabbix, dynatrace)
  • Raportowanie błędów platformy

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Administratora
  • Znajomość baz danych MS SQL 2012 i nowszych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającego swobodne czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność współpracy w zespole

    Mile widziane

  • Znajomość platformy WebMethods
  • Znajomość technologii SOAP i Web Services

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce
  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę/B2)
  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość skorzystania z karnetu sportowego, dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Dostęp do platformy e-learningowej (kursy przygotowawcze do różnych certyfikacji z obszaru IT)
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:30 a 9:00)
  • Dofinansowania do kursów specjalistycznych
  • Pracę zdalną (max. 4 dni w tygodniu)
  • Możliwość dojazdu do pracy autobusem firmowym

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

VIG Polska Sp. z o.o., Vienna Insurance Group

VIG Polska należy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.
Jesteś zdolny, kreatywny, nie boisz się wyzwań, potrafisz pracować w zespole, logicznie myślisz, szybko odnajdujesz się w złożonych wymaganiach i nowych technologiach? Właśnie takich osób poszukujemy!

Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.