DAVITA sp. z o.o.

Administrator baz danych

Parametry oferty
praca stacjonarna
Wrocław, dolnośląskie (Polska)
mid

Wymagane

Oracle
SQL
MySQL

System operacyjny

Windows
Linux

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące utrzymanie oraz monitoring środowiska MSSQL, MYSQL, ORACLE
  • Współpraca z zespołami utrzymaniowymi oraz projektowymi
  • Wdrażanie zmian w bazach danych
  • Optymalizacja wydajności oraz bezpieczeństwa środowiska
  • Diagnozowanie incydentów i problemów wydajnościowych wpływających na działanie aplikacji biznesowych
  • Przygotowanie i nadzór nad wykonywaniem kopii zapasowych oraz okresowy proces odtwarzania.

Nasze wymagania

  • Minimum 4-letnie doświadczenie w administrowaniu bazami danych
  • Znajomość systemów Windows, Linux
  • Umiejętność optymalizacji silnika pod kątem wydajności
  • Doświadczenie w obszarze kopii zapasowych oraz przywracania środowiska po awarii
  • Umiejętność programowania : SQL, PL/SQL, skrypty w powłokach
  • Umiejętność analitycznego myślenia, oraz szybkiego reagowania na problemy
  • Terminowość, skrupulatność i odpowiedzialność za realizowane zadania
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz umożliwiającym swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • Bezpieczne i stabilne warunki pracy
  • Samodzielne stanowisko, ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz jasną ścieżkę kariery
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • Bardzo dynamiczne środowisko pracy
  • Możliwość pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dobrą atmosferę i pomocny zespół

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

DaVita Polska jest oddziałem firmy DaVita HealthCare Partners Inc. zajmującym się dializoterapią.
Jako wiodący dostarczyciel usług nefrologicznych w Stanach Zjednoczonych, koncentrujemy swoje wysiłki na stworzeniu najlepszej społeczności zajmującej się opieką zdrowotną na świecie.
W Polsce zarządzamy 69 ośrodkami, zatrudniamy ponad 1500 pracowników, na co dzień otaczamy opieką prawie 4000 pacjentów.
Nasze podstawowe wartości to: doskonałość usług, spójność, zespołowość, nieustatnny rozwój, odpowiedzialność, satysfakcja, radość.