ver. 0.3.0 [beta]
Administrator Sieci i Systemów Komputerowych - Ekspert ds. IT
Amplus Sp. z o.o.

umowa o pracę

brutto / mies.

Prandocin-Iły (pow. krakowski), małopolskie (Polska)

62a

expert

pełny etat

Wymagane

LAN
WAN
SQL

Mile widziane

PHP

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie użytkowników systemów informatycznych – Helpdesk,

  • Administracja Windows/Linux Server,

  • Administracja siecią LAN,

  • Administracja środowiskiem wirtualnym Vmware,

  • Administrowanie Office365/Microsoft Exchange,

  • Monitorowanie urządzeń IT, zapobieganie awariom,

  • Optymalizacja i automatyzacja zadań w utrzymywanych systemach,

  • Zapewnienie bezpieczeństwa sieci, środowiska serwerowego oraz komputerów pracowników,

  • Prowadzenie aktualnej dokumentacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie/wyższe,

  • Doświadczenie min. 3 lata na podobnym stanowisku,

  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows,

  • Bardzo dobra znajomość sieci LAN/WAN,

  • Znajomość konfiguracji firewall Fortigate,

  • Bardzo dobra znajomość środowisk serwerowych Windows/Linux,

  • Umiejętność zarządzania i optymalizacji serwerami SQL,

  • Bardzo dobra znajomość technologii wirtualizacji Vmware (klastry, macierze, środowisko HA),

  • Znajomość środowiska backupowego Veem,

  • Znajomość języków skryptowych,

  • Język angielski - poziom pozwalający swobodne czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej.

  • Mile widziana znajomość PHP, SQL,

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Doskonała organizacja pracy własnej i samodzielność w wykonywaniu zadań,

  • Komunikatywność i otwartość,

  • Umiejętność pracy zespołowej,

  • Zaangażowanie oraz potrzeba rozwoju,

  • Staranność, rzetelność i odpowiedzialność,

  • Umiejętność rozwiazywania problemów,

  • Elastyczność i dyspozycyjność.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

3

To oferujemy

  • Przyjazne warunki pracy (bardzo dobrze wyposażone biuro, rodzinna atmosfera, pyszna kawa),

  • Profesjonalne szkolenia i wyjazdy integracyjne,

  • Opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę,

  • Grupowe ubezpieczenie na życie,

  • Program Multisport,

  • Naukę j. obcych.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

AMPLUS to wiodący polski producent oraz dystrybutor świeżych owoców i warzyw. Doceniany przez dystrybutorów i detalistów z całej Europy, w tym największe międzynarodowe sieci handlowe.

Tak się u nas pracuje

Zgłaszam się

Aplikuję do:

Klikając w przycisk "Aplikuj" potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj sp. z o.o. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the Protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Regulaminie (pkt 4).