EOS Poland Sp. z o.o.

Administrator Systemów Informatycznych

Parametry oferty
praca hybrydowa
Warszawa, mazowieckie (Polska)
Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7A
mid

Wymagane

Windows Server
Linux
VMware

Mile widziane

Ansible
Docker
Oracle
Postres
Elasticsearch
Agile (Scrum)
CI/CD
Git
OpenVAS/Nessus

System operacyjny

Windows
Linux

O projekcie

Dział Infrastruktury i Usług IT odpowiedzialny jest za wdrażanie, utrzymanie i rozwijanie systemów i aplikacji służących do wspierania pracowników w działalności biznesowej. Systemy mają szerokie spektrum zastosowań od systemów, poprzez interfejsy komunikacyjne z naszymi dostawcami, skończywszy na klastrach serwerów.
W skład typowych zadań działu wchodzą czynności dotyczące systemów zarządzania informacją, wdrażanie rekomendacji InfoSec, współpraca z działem bezpieczeństwa.
W ramach pracy na stanowisku Administratora Systemów Informatycznych będziesz brał udział w transformacji cyfrowej EOS Poland, której częściami składowymi jest digitalizacja oraz robotyzacja procesów biznesowych. Twoja praca będzie stanowiła kluczowy element w tej przemianie. Do Twoich zadań będzie należało zarządzanie środowiskiem informatycznym, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów InfoSec, które będą ułatwiały działalność biznesową pracownikom EOS Poland.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesem instalacji i aktualizacji systemów oraz aplikacji,
  • Dbanie o zgodność z politykami bezpieczeństwa, compliance,
  • Bieżąca współpraca z zespołem bezpieczeństwa,
  • Definiowanie wymagań w zakresie infrastruktury (sieci, serwerów) dla środowisk testowych oraz produkcyjnych,
  • Zarządzanie klastrem VMware i OracleVM,
  • Administrowanie systemami Linux i/lub Windows,
  • Monitorowanie utrzymywanych systemów, ze szczególnym uwzględnieniem narzędzi typu SIEM,
  • Automatyzacja procesów,
  • Aktualizowanie bazy wiedzy i przygotowanie dokumentacji technicznej,
  • Współpraca z zespołem w celu rozwiązywania incydentów i problemów w zarządzanych systemach,
  • Realizowanie zgłoszeń użytkowników jako druga linia wsparcia w ramach zarządzanego obszaru zgodnie z wymaganiami SLA,
  • Udział w projektach i wdrażaniu nowych rozwiązań,
  • Współpraca międzynarodowa w ramach grupy finansowej.

Nasze wymagania

  • min. 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomości systemów Linux w szczególności Ubuntu i Centos
  • podstawowa wiedza z zakres administracji i utrzymania sieci,
  • znajomość języków skryptowych (np. bash, PowerShell, batch),
  • znajomość narzędzi z zakresu InfoSec,
  • umiejętność pracy po presją czasu i szybkiego rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
  • znajomości języka angielskiego pozwalającego swobodnie czytać dokumentację techniczną i prowadzić korespondencję z anglojęzycznymi partnerami.

  • znajomość administracji bazami danych Oracle i/lub Postgres
  • umiejętność pisania skryptów np. shell Windows i/lub Linux
  • znajomość narzędzi do automatyzacji, np. Ansible
  • doświadczenie w pracy z Dockerem
  • znajomość normy ISO 27001

Podział czasu pracy

  • 60%
    zarządzanie systemami i aplikacjami
  • 20%
    analiza oraz tworzenie i wdrażanie nowych rozwiązań
  • 10%
    udział w spotkaniach biznesowych
  • 5%
    tworzenie dokumentacji
  • 5%
    udział w szkoleniach specjalistycznych

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

wewnątrz organizacjikoncentrujesz się na jednym projekcierozwijasz kilka projektów jednocześniemasz wpływ na wybór narzędzi i technologiimasz wpływ na rozwiązania technologicznemasz wpływ na produkttworzysz kod "od zera"koncentrujesz się na rozwoju produktukoncentrujesz się na utrzymaniu koduagilescrumwaterfall

Skład zespołu

9 osób:backend developerlider technicznyarchitektdevOpsspecjalista cyberbezpieczeństwasupportproduct ownerproject manageranalityk biznesowyanalityk systemowyadministrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • DevOps
  • SysOps
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • active monitoring
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • NFR
  • zarządzanie długiem technologicznym
  • automatyzacja testów
  • pentesty
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe
  • testy wydajnościowe
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • konferencje w Polsce
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Kulturę organizacyjną nastawioną na zaufanie, autonomię i odpowiedzialność
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w zespole profesjonalistów
  • Możliwość pracy zdalnej (model hybrydowy)
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej Worksmile
  • Pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie do opieki medycznej, karty Multisport, grupowego ubezpieczenia na życie)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

  • 1.
    Zbieranie i selekcja CV
  • 2.
    Spotkanie rekrutacyjne online
  • 3.
    Złożenie oferty pracy wybranemu kandydatowi

Jesteśmy zespołem ekspertów w zakresie zakupu i zarządzania wierzytelnościami. Wykorzystując nowoczesne rozwiązania technologiczne, dostarczamy usługi finansowe dopasowane zarówno do potrzeb naszych partnerów biznesowych, jak i osób zadłużonych. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 1998 roku. Należymy do międzynarodowej Grupy OTTO. Jako członek Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, działamy zgodnie z zasadami Dobrych Praktyk.
Zatrudniamy prawie 500 osób w trzech lokalizacjach: Warszawie, Lublinie i Białej Podlaskiej.
Podstawą naszej firmy są ludzie – zaangażowani profesjonaliści, którzy pomagają rozwiązywać problemy finansowe. Stawiamy na wiedzę i kompetencje, ale przede wszystkim na osobowość, kreatywność i innowacyjność. Każdego pracownika traktujemy jak talent, ponieważ to dzięki nim bez trudu realizujemy nasze cele i nieustannie się rozwijamy.

Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.