ver. 0.3.0 [beta]
Administrator Systemów Oracle
GK Farmacol

GK Farmacol

Katowice, śląskie (Polska)

Szopienicka 77

mid

umowa o pracę

pełny etat

Wymagane

Oracle 19c
RAC
RMAN
Solaris

Mile widziane

SuperCluster
Exadata
Data Guard
PL/SQL
Oracle ZFS
RedHat

System operacyjny

Windows
Linux

O projekcie

Poszukujemy administratora Oracle do Zespołu Administratorów Infrastruktury.

Twój zakres obowiązków

  • administracja i utrzymywanie baz danych Oracle,

  • monitorowanie dostępności, wydajności i pojemności baz danych Oracle,

  • tworzenie kopii zapasowych oraz ich przywracanie,

  • diagnozowanie, rozwiązywanie incydentów oraz problemów,

  • dbanie o bezpieczeństwo baz danych,

  • aktualizacja baz danych, instalacja nowych środowisk,

  • administracja systemami operacyjnymi UNIX, Linux na których działają bazy danych,

  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej,

  • wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu problemów technicznych,

  • współpraca z innymi działami i zespołami IT.

Nasze wymagania

  • wykształcenie - minimum średnie kierunkowe z dziedziny IT (informatyka),

  • minimum 2 letnie doświadczenie w administracji baz danych Oracle 11g/12c/18c/19c,

  • znajomość i doświadczenie w używaniu technologii RAC, ASM, DG, RMAN, OEM,

  • znajomość systemów operacyjnych UNIX (Solaris, AIX), Linux (Oracle Linux, RedHat),

  • umiejętność tworzenia skryptów bazodanowych SQL, PL/SQL oraz skryptów shell,

  • zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność rozwiązywania problemów,

  • punktualność oraz terminowe wykonywanie powierzonych czynności,

  • silna motywacja do pracy i pozyskiwania nowej wiedzy technicznej,

  • język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

  • Mile widziane
  • praktyczna znajomość rozwiązań storage / SAN,

  • doświadczenie w administracji macierzą dyskową Oracle ZFS,

  • doświadczenie w administracji bazami PostgreSQL,

  • znajomość systemów backupu,

  • prawo jazdy kat. B.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

wewnątrz organizacji

Skład zespołu

analityk biznesowy / analityk systemowy / administrator IT

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku działającej w stabilnej branży,

  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,

  • niezbędne narzędzia pracy oraz benefity pozapłacowe (m.in. pakiet medyczny, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program rekomendacji pracowników

GK Farmacol

GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania.

Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć

w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu - zostań współtwórcą sukcesu Grupy Kapitałowej FARMACOL.

Zgłaszam się

Aplikuję do:

GK Farmacol

GK Farmacol

Klikając w przycisk "Aplikuj" potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj sp. z o.o. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the Protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Regulaminie (pkt 4).