Asseco Poland S.A.

Administrator Systemu Jira

Parametry oferty
praca zdalna
Katowice, śląskie (Polska)
mid

Wymagane

SQL
Linux
Jira

Mile widziane

Java
Groovy

System operacyjny

Windows
Linux

O projekcie

Lubisz programowanie, a Jira nie ma dla Ciebie tajemnic? A może dodatkowo chciał(a)byś pracować w dużych projektach informatycznych, gdzie szybka reakcja oraz niezawodność systemów to codzienność? Aplikuj i dowiedz się więcej!
[Wszystkie rekrutacje prowadzone są online]

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój narzędzi wspomagających serwis oprogramowania w dużych projektach informatycznych oraz ich utrzymywaniem i administrowaniem (w szczególności Jira, integracja z innym systemami)
  • Monitorowanie serwisowania oprogramowania
  • Identyfikowanie obszarów wymagających działań systemowych w zakresie serwisu oprogramowania
  • Opracowywanie propozycji optymalizacji procesu serwisowania i narzędzi go wspierających

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w administrowaniu Jirą dla przynajmniej 50 użytkowników (umiejętność konfiguracji i dostosowania systemu Jira)
  • Doświadczenie w programowaniu obiektowym
  • Znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych
  • Umiejętność administracji systemami Linux (utrzymanie i monitorowanie środowiska, reagowanie na incydenty i usuwanie awarii, instalacje oraz migracje na inne środowiska)
  • Znajomość języka angielskiego na potrzeby czytania dokumentacji oraz udziału w anglojęzycznych webinariach

    Mile widziane

  • Umiejętność programowania Java lub Groovy
  • Umiejętność projektowania i implementacji REST API
  • Administracja i konfiguracja serwerów aplikacyjnych np. Tomcat
  • Znajomość zasad zarządzania usługami (ITIL)
  • Znajomość zasad zarządzania konfiguracją

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

wewnątrz organizacjiu klientarozwijasz kilka projektów jednocześnie

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • konferencje w Polsce
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • karty przedpłacone
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

  • 1.
    Złożenie aplikacji
  • 2.
    Krótka rozmowa telefoniczna
  • 3.
    Spotkanie online
  • 4.
    Decyzja o zatrudnieniu

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Tak się u nas pracuje

Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.