ING Hubs Poland

Analityk bezpieczeństwa IT (stażysta)

Parametry oferty
praca hybrydowa
Katowice, śląskie (Polska)
Konduktorska 35
trainee

Technologie, których używamy

System operacyjny

Windows
Linux

Twój zakres obowiązków

  • Analiza zdarzeń bezpieczeństawa i przygotowywanie raportów
  • Monitoring dostępności assetów
  • Kontakt i budowa relacji z konsumentami usług
  • Utrzymanie i rozwój produktu

Nasze wymagania

  • Posiadasz umiejętność analitycznego myślenia,
  • Chcesz się rozwijać w zakresie bezpieczeństwa IT,
  • Posiadasz podstawową wiedzę na temat działania i/lub administrowania w przynajmniej jednej z następujących dziedzin: sieci, systemy operacyjne (Unix/Linux, Windows), bazy danych, aplikacje webowe,
  • Jesteś proaktywny i szukasz interesujących rozwiązań,
  • Lubisz nowoczesne środowisko pracy i dostęp do nowych technologii,
  • Jesteś graczem zespołowym i lubisz pracować w dynamicznie zmieniającym się środowisku,
  • Jesteś gotowy do podjęcia stażu w wymiarze minimum 3/4 etatu (z możliwością elastycznego dopasowania godzin pracy).

    Mile widziane

  • Wiedza dotycząca zagadnień bezpieczeństwa IT
  • Doświadczenie/edukacja w dziedzinie Security

Informacje o Zespole:

Security Analytics to doskonałe miejsce do nauki i zdobywania doświadczenia z zagadnień bezpieczeństwa, która jest jedną z najbardziej prestiżowych dziedzin IT. Jest to zespół zajmujący się analizą zdarzeń bezpieczeństwa i wykrywaniem anomalii na poziomie infrastruktury, aplikacji oraz sieci. Głównym celem zespołu jest wykrywanie incydentów i dbanie o bezpieczeństwo grupy ING przy jednoczesnym ciągłym zaangażowaniu w proces podnoszenia jakości i efektywności świadczonych usług.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • gry wideo w pracy
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu

Tak się u nas pracuje

Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 1 roku. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz: https://ingtechpoland.com/assets/files/Informacja_dla_kandydatow.pdf