Panek S.A.

Panek S.A.

Analityk Biznesowo - Systemowy

Parametry oferty
praca stacjonarna
Warszawa, mazowieckie (Polska)
Grójecka 208
mid

Wymagane

SQL

Twój zakres obowiązków

  • Definiowanie oraz uzgadnianie wymagań biznesu w różnych obszarach działalności Spółki;
  • Przekładanie wymagań biznesowych na wymagania systemowe przy współpracy z zespołem IT;
  • Kontrolowanie postępu prac w kluczowych systemach IT oraz realizacji zmian zgodnie ze zdefiniowanymi wymaganiami;
  • Analiza błędów systemowych i weryfikacja napraw pod kątem zgodności z procesami biznesowymi;
  • Prowadzenie warsztatów dla kadry zarządzającej Spółki;
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji dotyczącej kluczowych procesów.

Nasze wymagania

  • Min. 5 lat doświadczenia na stanowisku o podobnym profilu na styku biznesu i IT;
  • Preferowane doświadczenie w branży konsultingowej;
  • Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, telekomunikacja, kierunki pokrewne);
  • Doświadczenie w prowadzeniu analiz procesów biznesowych i umiejętność mapowania ich na funkcjonalności systemowe;
  • Poparta doświadczeniem umiejętność prowadzenia warsztatów z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi;
  • Asertywna postawa w zakresie rekomendowania rozwiązań – współpraca z kadrą zarządzającą;
  • Minimum podstawowa znajomość baz danych oraz tworzenia podstawowych zapytań SQL;
  • Język angielski – min. poziom B2.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

To oferujemy

  • Pracę przy rozwijaniu innowacyjnych projektów technologicznych;
  • Zatrudnienie w ramach umowy B2B;
  • Zniżki na przejazdy autami Panek CarSharing;
  • Wsparcie biura księgowego dla osób prowadzących działalność gospodarczą na bardzo korzystnych warunkach;
  • Możliwość przystąpienia do: ubezpieczenia na życie, opieki medycznej, karty Multisport w ramach grupowej zniżki pracodawcy;
  • Preferujemy pracę stacjonarną.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Panek S.A.

Panek SA, największy polski operator CarSharing, prowadzi rozwój systemu do obsługi tego wschodzącego biznesu. Obecnie poszukujemy doświadczonego Analityka Biznesowo - Systemowego, który pomoże nam w usprawnieniu organizacji w zakresie kreowania i optymalizacji procesów Spółki.

Tak się u nas pracuje

Zgłaszam się do:
Panek S.A.
Panek S.A.

Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.