Centralny Ośrodek Informatyki

Analityk Biznesowo – Systemowy

Parametry oferty
praca zdalna
Łódź, łódzkie (Polska)
mid

Wymagane

UML
BPMN

O projekcie

Zapraszamy do współpracy najlepszych Analityków Biznesowo – Systemowych.
Z nami możesz tworzyć e-usługi, które dotrą do 20 mln Obywateli. Utrzymujemy kluczowe systemy IT państwa, dostarczamy cyfrowe usługi, ułatwiające życie każdemu z nas.
Jeśli masz ambicje podjąć wyzwanie budowy najważniejszych systemów w Państwie takich jak: Rejestr PESEL, Rejestr Dowodów Osobistych, Rejestr Dokumentów Paszportowych i Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców, mObywatel, Profil Zaufany, już dziś aplikuj do naszego zespołu.
Czekają na Ciebie największe projekty informatyczne realizowane w kraju. Szukamy ludzi otwartych, ambitnych, dla których tworzenie dobrego kodu to pasja, a nie tylko praca.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesu analizy w ramach projektów obejmujących tworzenie nowych rozwiązań oraz modernizację i rozwój systemów IT,
  • Analizowanie wymagań i znajdowanie potencjalnych sposobów ich realizacji w tworzonych rozwiązaniach informatycznych,
  • Opracowywanie dokumentacji projektowej (LLD),
  • Projektowanie procesów biznesowo-systemowych w notacji BPMN,
  • Projektowanie przypadków użycia i diagramów sekwencji w notacji UML,
  • Prezentacja zaprojektowanych rozwiązań,
  • Współpraca z programistami i testerami w trakcie implementacji rozwiązania,
  • Zapewnienie transferu wiedzy biznesowej do zespołów wykonawczych,
  • Współpraca z developerami na etapie wytwórczym i odpowiedzialność za zgodność implementacji z wykonaną dokumentacją,
  • Wsparcie w prowadzeniu szkoleń oraz w testach.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu prac analitycznych IT (analiz systemowych i biznesowych),
  • Znajomość notacji UML (diagram klas, aktywności, komponentów, maszyny stanów),
  • Praktyczna znajomość notacji BPMN,
  • Umiejętność specyfikowania przypadków użycia,
  • Umiejętność modelowania procesów biznesowych,
  • Znajomości podstaw architektury systemów informatycznych - bazy danych, szyny danych, protokołów HTTP, SOAP, REST,
  • Znajomości standardów XML Schema/Web Services Description Language,
  • Bardzo dobrego poziomu komunikacji z użytkownikami aplikacji i programistami,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Umiejętności uzgadniania kluczowych kwestii z klientami biznesowymi.

To oferujemy

  • Pracę w największej firmie IT tworzącej usługi dla Obywateli,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość pracy w trybie zdalnym,
  • Możliwość pracy w wygodnym biurze blisko Dworca Zachodniego + bezpłatny parking dla pracowników,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Udział w zróżnicowanych technicznie projektach,
  • Dostęp do najnowszych technologii,
  • Otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój,
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Dodatkowo: m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, wczasy pod gruszą.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Są tacy, dla których przy tworzeniu usług cyfrowych najważniejszy jest człowiek.
Jest miejsce, gdzie dzięki technologii rozproszone instytucje łączą się w proste usługi przyjazne dla obywateli – tak wygląda kod do cyfryzacji. W Centralnym Ośrodku Informatyki realizujemy projekty dla Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
Jesteśmy unikalnym w skali państwa zespołem liczącym blisko 600 specjalistów.
Pracujemy zarówno w formule stacjonarnej, mieszanej, jak i telepracy.
Naszej pracy sprzyja:
  • najnowsza technologia
  • wiedza i doświadczenie ekspertów IT
  • szkolenia
  • zgrany i wspierający się zespół
  • Zostań częścią naszego kodu!

    Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

    Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.