VlogIT Sp. z o.o.

Analityk Biznesowo-Systemowy

Parametry oferty
praca zdalna
mid, senior
Набір відкритий для українців
Recruitment open to Ukrainians
Warszawa, mazowieckie (Polska)
aleja "Solidarności" 117

Wymagane

UML
BPMN
Analiza biznesowa
Agile/Scrum

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań i prowadzenie ustaleń w zakresie specyfikacji systemu
  • Praca w wewnętrznym projekcie systemu z obszaru finansowego
  • Przygotowanie specyfikacji i mapowanie wymagań systemowych
  • Przekładanie wymagań na koncepcję rozwiązania (funkcje, raporty, interfejsy)
  • Tworzenie dokumentacji analitycznej na etapie definiowania koncepcji, projektowania, produkcji i utrzymania systemu
  • Praca w środowisku Agile z zespołem programistów, testerów, architektem i PO
  • Prowadzenie spotkań analitycznych z klientem oraz w ramach zespołu projektowego

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze analizy systemowej/systemowo-biznesowej
  • Praktyczna znajomość UML i BPMN
  • Umiejętność prowadzenia spotkań i prezentacji, dokumentowania wyników spotkań, ustaleń i zebranych wymagań
  • Biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienną pracę w międzynarodowym środowisku
  • Doświadczenie w pracy według metodyk zwinnych
  • Gotowość do pracy w dużym projekcie charakteryzującym się mnogością obsługiwanych rynków oraz koniecznością dostosowywania do częstych zmian

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

wewnątrz organizacjikoncentrujesz się na jednym projekciemasz wpływ na rozwiązania technologicznemasz wpływ na produkttworzysz kod "od zera"agilescrum

To oferujemy

  • Umowa B2B (100-130 zł + VAT za godzinę). Nie szukamy kogoś „na projekt” i kilka miesięcy. Szukamy członków zespołu na lata, którzy rozwiną swoje skrzydła i indywidualne potrzeby
  • Praca w 100% zdalna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. opieka zdrowotna, grupowe ubezpieczenie, karta sportowa)
  • Płaska struktura, swobodna atmosfera pracy

vLOGit to coś więcej niż firma. To społeczność!
Poprzez nasz model partnerski staliśmy się wiodącym niezależnym dostawcą kompleksowych rozwiązań IT dla biznesu w modelu time & material.

Tak się u nas pracuje