ver. 0.3.0 [beta]
Analityk Biznesowo-Systemowy
Asseco Poland S.A.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie (Polska)

Fordońska 2

mid

umowa o pracę • kontrakt B2B

pełny etat

Wymagane

UML

Mile widziane

Enterprise Architect

System operacyjny

Windows
Linux

O projekcie

Masz doświadczenie analityczne w realizacji projektów informatycznych? Chcesz rozwijać się przy projektach dla sektora energetycznego i brać udział w rozwijaniu systemów, które obsługują ponad połowę rynku energetycznego w Polsce? A przy tym chcesz kontynuować swoją karierę w największej polskiej firmie informatycznej i poszerzać swój warsztat analityczny?

Jeśli brzmi to dla Ciebie interesująco, to aplikuj i dowiedz się więcej!

[Rekrutacja prowadzona online]

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie warsztatów analitycznych z klientem i ustalaniem wymagań biznesowych,

  • Analiza systemowa w zakresie rozwijania istniejących rozwiązań oraz kreowania nowych (tłumaczeniem wymagań biznesowych na systemowe),

  • Tworzenie dokumentacji (m.in. pisaniem dokumentów funkcjonalnych, diagramów UML, scenariuszy testowych),

  • Udzielanie wsparcia merytorycznego z zakresu funkcjonalności systemu podczas tworzenia kodu oraz testowania oprogramowania,

  • Ścisła współpraca z Klientem oraz zespołem projektowym

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu analizy wymagań z klientem (analiza biznesowo-systemowa),

  • Umiejętność tworzenia dekompozycji funkcjonalnej i wycen,

  • Doświadczenie w pisaniu specyfikacji biznesowych oprogramowania dla Klientów,

  • Umiejętność tworzenia specyfikacji systemowych oprogramowania dla Architektów technicznych,

  • Znajomość UML,

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub ekonomiczne),

  • Umiejętność kreaowania nowych rozwiązań oraz skrupulatność i dokładność w realizacji zadań,

  • Umiejętność pracy w zespole i wysoka komunikatywność,

  • Gotowość do pracy w modelu hybrydowym (biuro w Bydgoszczy / zdalnie)

  • Mile widziane
  • Praktyczna znajomość narzędzia Enterprise Architect,

  • Wiedza na temat nowoczesnych rozwiązań informatycznych,

  • Wiedza merytoryczna z obszaru sektora energetyczno – gazowego lub z obszaru finansowo-księgowego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Tak się u nas pracuje

Zgłaszam się

Aplikuję do:

Klikając w przycisk "Aplikuj" potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj sp. z o.o. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the Protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Regulaminie (pkt 4).