ASTEK Polska

Analityk Biznesowy

Parametry oferty
praca hybrydowa
Kraków, małopolskie (Polska)
mid

Wymagane

BPMN
CRM

Mile widziane

Jira
Confluence
Adonis

O projekcie

Obejmuje:
- Standaryzację procesów sprzedażowych w oparciu o dostępne narzędzia
- Utrzymywanie relacji z klientami, w tym automatyzację procesów obsługowych i sprzedażowych
- Zwiększenie efektywności pracy, poprawę znajomości potrzeb klienta oraz dopasowywanie do nich produktów i usług z ofert
- Możliwość sprawdzenia efektywności realizowanych działań sprzedażowych
- Profilowanie klienta
- Analitykę

Twój zakres obowiązków

  • Branża: dostawa nowoczesnych usług logistycznych
  • Wynagrodzenie: do 1100 zł netto+VAT/dzień/B2B lub do 14.500 zł brutto/miesiąc/Umowa o pracę
  • Model pracy: hybrydowy, tzn. 1-2 dni w tygodniu roboczym w biurze w Warszawie lub w Krakowie
  • Obowiązki:
  • Pozyskiwanie i syntetyzowanie potrzeb użytkowników biznesowych w ramach projektu
  • Odpowiedzialność za proces analityczny oraz dokumentację z tym związaną
  • Modelowanie aktualnych i przyszłych procesów biznesowych w narzędziach informatycznych

Nasze wymagania

  • Wymagania:
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w roli Analityka Biznesowego we wdrażaniu systemów klasy CRM (gotowe rozwiązania dostępne na rynku)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Umiejętność współpracy z wieloma interesariuszami w ramach różnych obszarów: np. Dział Handlowy, Dział Finansowy, Dział Operacyjny
  • Umiejętność pozyskiwania i syntetyzowania wymagań biznesowych
  • Umiejętność wyciągania wniosków i analiza zebranych wymagań
  • Doświadczenie w facylitacji spotkań
  • Znajomość narzędzi i technik pozwalających na dokumentację analizy
  • Umiejętność modelowania procesów biznesowych w BPMN
  • Umiejętność prototypowania analizowanych rozwiązań
  • Praca pod presją czasu
  • Doświadczenie w przygotowywaniu zapytań ofertowych (rola wspierająca)
  • Komunikatywność
  • Gotowość do odbywania podroży służbowych

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów CRM (min. 2 dostawców różnych systemów)
  • Doświadczenie we współpracy z kilkoma Vendorami jednocześnie
  • Znajomość narzędzi: Jira, Confluence, Adonis lub inne narzędzie do modelowania procesów

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

u klienta

To oferujemy

  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń
  • Stabilne zatrudnienie
  • Szkolenia i treningi
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku - naszymi Klientami są najbardziej rozpoznawalne marki polskie i globalne
  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne
  • Dogodną lokalizację biur

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji

  • 1.
    I etap - rozmowa telefoniczna
  • 2.
    II etap i ostatni - prezentacja u Klienta

ASTEK Polska Sp. z o.o. jest czołowym dostawcą usług IT, inżynierii i konsultingu. Szukamy ekspertów, którzy razem z nami będą tworzyć projekty informatyczne dla największych firm w Polsce i za granicą. Pracujemy w modelu partnerskim, gdzie podstawą jest wzajemny szacunek, zaufanie oraz zasada win-win.

Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.