SOFTWARELY SP. Z O.O.

Analityk Biznesowy

Parametry oferty
praca zdalna • praca hybrydowa
junior, mid
Warszawa, mazowieckie (Polska)
plac Politechniki 1

Wymagane

UML
Mockup

Mile widziane

Figma
Adobe XD

O projekcie

Branża: Telco
Czas trwania projektu: longterm
Język komunikacji w projekcie: polski/angielski

Twój zakres obowiązków

  • zbieranie i analiza wymagań biznesowych
  • opisywanie zmian w systemach
  • weryfikacja rozwiązań
  • dekompozycja w systemach na podstawie wytycznych architektonicznych
  • przygotowanie procesu biznesowego (korzystając z UML)
  • projektowanie zmian na poziomie ekranów (rysowanie mockup'ów)

Nasze wymagania

  • minimum rok doświadczenia projektowego na stanowisku Analityka
  • doświadczenie w Telco
  • umiejętność organizacji warsztatów
  • umiejętność omówienia funkcjonalnego z zespołem biznesowym
  • umiejętność wytworzenia wymagań na zmiany w systemach
  • komunikatywny język angielski (B2)

    Mile widziane

  • wiedza z zakresu UI/UX
  • umiejętność projektowania interfejsu
  • znajomość narzędzi takich jak Figma lub AdobeXD

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

wewnątrz organizacjiu klienta

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

To oferujemy

  • stabilną współpracę w oparciu o umowę B2B
  • prywatną opiekę medyczną w grupie Allianz
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • lekcje języka angielskiego w małych grupach
  • budżet integracyjny (wydarzenia sportowe, warsztaty, whisky tasting)
  • rozwojowe, międzynarodowe projekty w nowym stosie technologicznym (czyli NIE jest to UTRZYMANIE, niekończący się bugfixing oraz NIE ma długu technologicznego)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji

  • 1.
    2 etapy rekrutacji

Our company besides recruitment services conducts our own internal projects. We want to become one of the most reliable and trustful companies in the industry. Huge experience in recruitment and constant merit-related support of our IT specialists makes us distinguishable among others