Polkomtel Sp. z o.o.

Analityk Biznesowy ds. RPA

Parametry oferty
praca hybrydowa
mid
Warszawa, mazowieckie (Polska)
Konstruktorska 4

Wymagane

C#
.NET
PL/SQL
UiPath
Blue Prism
Automation Anywhere

Mile widziane

Lean
Six Sigma
Agile

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i identyfikacja potencjału automatyzacji procesów biznesowych na potrzeby wdrażania rozwiązań Robotic Process Automation;
  • Przygotowywanie koncepcji i opracowanie prototypów wdrożeń rozwiązań RPA;
  • Projektowanie, budowa, testy produkcyjne wdrożenie robotów – wprowadzanie drobnych zmian konfiguracyjnych;
  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji projektowej, w tym wymagań biznesowych i funkcjonalnych;
  • Współpraca z ekspertami oraz menedżerami poszczególnych komórek organizacyjnych w celu opracowania rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie optymalizacji lub automatyzacji procesów;
  • Znajomość co najmniej jednego z rozwiązań RPA np. UiPath, Blue Prism, Automation Anywhere;
  • Umiejętności analitycznego i ustrukturyzowanego podejścia do rozwiązywania problemów;
  • Samodzielne myślenie strategiczne i doświadczenie w rozwiązywaniu złożonych problemów biznesowych;
  • Znajomość notacji BPMN/UML;
  • Znajomość podstaw C#, .NET, PL/SQL;
  • Dobra znajomość języka angielskiego wykorzystywana w codziennej pracy;
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne;
  • Atutem będzie znajomość metod optymalizacji procesów np. Lean, Six Sigma oraz zwinnych metodyk zarządzania projektem (Agile).

    Mile widziane

  • Technologie chmurowe (Databricks)
  • MLFlow
  • ai
  • SAS
  • Tableau

To oferujemy

  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Pracę nad ciekawymi, niestandardowymi projektami obejmującymi całą grupę kapitałową;
  • Zdobywanie wiedzy od praktyków oraz cenne doświadczenie;
  • Dodatkowe benefity w postaci m.in. opieki medycznej i karty Multisport, oferty pracownicze (Plus, Polsat Box, Netia i in).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • pikniki rodzinne

Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.