COIG

COIG

Analityk biznesowy w obszarze finansów i sprzedaży

Parametry oferty
praca hybrydowa
Katowice, śląskie (Polska)
Mikołowska 100
mid

Mile widziane

SQL
SCRUM
Enterprise Architect
JIRA
Balsamiq Mockups

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie prac analitycznych, w tym śledzenie zmian prawnych niezbędnych do uwzględnienia w udostępnianych rozwiązaniach informatycznych.
  • Współpraca z działami biznesowymi (klienta) w celu określenia potrzeb, dostarczania konkretnych rozwiązań.
  • Określanie, we współpracy z zespołem wyznaczonym do realizacji zadania, założeń projektowych, w tym jakościowych i wydajnościowych, w zakresie tworzonego lub modyfikowanego oprogramowania.
  • Nadzorowanie i koordynowanie prac analitycznych, projektowych i programowych, w części wynikającej z powierzonego zakresu projektu informatycznego.
  • Weryfikacja rozwiązań merytorycznych w wytworzonych wyrobach.
  • Współuczestnictwo w procesach wdrożeniowych.

Nasze wymagania

  • Posiadać minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Posiadać aktualną wiedzę z obszaru finansowo-księgowego, w szczególności z zakresie przepisów prawa.
  • Cechować się komunikatywnością, samodzielnością oraz zdolnością analitycznego myślenia.
  • Posiadać znajomość technik analitycznych.
  • Posiadać umiejętność podejmowania decyzji.
  • W sposób czytelny, zrozumiały dla Klienta i zespołu przygotowywać założenia analityczno-projektowe.

  • Znajomość zwinnych metodyk tworzenia oprogramowania (SCRUM)
  • Znajomość notacji: UML, BPMN
  • Znajomość narzędzi – Enterprise Architect, JIRA, Balsamiq Mockups
  • Znajomość PL/SQL

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie.
  • Pracę w grupie profesjonalistów.
  • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia merytoryczne, prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata

COIG

Firma COIG S.A. poszukuje specjalistów ds. analizy i projektowania realizacji procesów biznesowych.
Zgłaszam się do:
COIG
COIG

Klikając w przycisk "Aplikuj" potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Regulaminie (pkt 4).