NATEK POLAND

Analityk Danych

Parametry oferty
praca zdalna
Katowice, śląskie (Polska)
mid
Набір відкритий для українців
Recruitment open to Ukrainians

Wymagane

SQL

O projekcie

Dołącz do Natek Poland i stań się członkiem zespołu dedykowanego cenionej na rynku instytucji z sektora bankowego. Jeśli jesteś otwarty/a na nowe doświadczenia, aplikuj do nas! Czeka na Ciebie m.in. greenfieldowy projekt rozwoju systemu do zarządzania danymi Klienta oraz realizacja zadań z obszaru analizy jakości danych.

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i aktualizacja metryk jakości danych oraz ich implementacja w ramach procesu monitorowania jakości danych
  • Profilowanie dużych zbiorów danych
  • Praca nad poprawą danych lub ich jakości, wdrażanie nowych rozwiązań
  • Współpraca z biznesowym Klientem wewnętrznym
  • Wypracowywanie procesów zarządzania jakością danych

Nasze wymagania

  • 2+ lat doświadczenia (preferowane: w obszarach zarządzania informacją lub jakością danych)
  • Doświadczenie w operacyjnej pracy z danymi
  • Bardzo dobra znajomość SQL
  • Dobra znajomość baz danych
  • Doświadczenie w branży z rynku regulowanego

    Mile widziane

  • Doświadczenie w bankowości / finansach
  • Doświadczenie z AB Initio

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

u klienta

To oferujemy

  • Długofalową współpracę opartą o nasze wartości: edukacja, partnerstwo i odpowiedzialność,
  • Możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowych środowisku i rozwoju w projektach realizowanych w Polsce, lub innych krajach: Słowacja, Czechy, Bułgaria,
  • Pracę w nowoczesnym środowisku z innowacyjnymi technologiami,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę Multisport lub My Cafeteria,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • NATEK loyalty Club
  • Możliwość dołączenia do społeczności odpowiedzialnej społecznie i uczestniczenia w inicjatywach firmowych,
  • Dla kontraktorów - uprawnienie do 23 dodatkowych dni świadczenia usług w roku.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników

Opierając się na wspólnych wartościach naszej firmy - odpowiedzialności, wiedzy i partnerstwie - misją NATEK jest dostarczanie wysokiej jakości usług outsourcingowych i konsultingowych IT w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Od 2004 roku nasi pracownicy uczestniczą w projektach dla naszych partnerów z całego świata w najważniejszych branżach, w tym w finansach i ubezpieczeniach, telekomunikacji, infrastrukturze IT. NATEK posiada biura w Polsce, Bułgarii, Czechach i na Słowacji, a dzięki zespołowi ponad 500 ekspertów, w tym kierowników projektów, programistów i administratorów, jesteśmy w stanie skutecznie wspierać naszych partnerów.

Tak się u nas pracuje