PRAGMAGO SA

PRAGMAGO SA

Analityk danych - Programista BI

Parametry oferty
praca hybrydowa • praca stacjonarna
Katowice, śląskie (Polska)
Brynowska 72
mid

Wymagane

SQL
R
PostgreSQL
MS SQL

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie raportów biznesowych w języku SQL w oparciu o Hurtownię Danych oraz bazy produkcyjne
  • prezentacja danych w narzędziach Business Intelligence (Power BI)
  • testowanie rozwiązań tworzonych przez innych członków Zespołu

Nasze wymagania

  • zaawansowana znajomość SQL (PostgreSQL/MS SQL), poparta co najmniej 2 letnim doświadczeniem praktycznym (warunek konieczny)
  • znajomość narzędzia MS Power BI oraz języka DAX
  • umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych oraz pisania wydajnego kodu
  • silne zorientowanie na biznes
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć ciągłego rozwoju i doskonalenia własnych umiejętności

    Mile widziane

  • znajomość MS Excel

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

masz wpływ na wybór narzędzi i technologiimasz wpływ na rozwiązania technologiczne

To oferujemy

  • pracę w zespole uzupełniających się specjalistów z zakresu analizy danych (ETL, utrzymanie i rozwój hurtowni, analizy z wykorzystaniem SQL, warstwa raportowa w PowerBI) plus wsparcie IT - zespołu PragmaGO.tech
  • pracę stacjonarną lub hybrydową
  • formę współpracy dostosowaną do Twoich potrzeb
  • kursy i szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • wielokierunkowy rozwój
  • międzynarodowe projekty
  • prywatną opiekę medyczną

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

PRAGMAGO SA

Jesteśmy PragmaGO i dostarczamy produkty finansowe online dla biznesu. Od ponad 20 lat na rynku, ale o kulturze fintechowej, wszystkie tradycyjne usługi finansowe przenieśliśmy do internetu. Natkniesz się na nie, jak odkryjesz nieskończone możliwości prowadzenia firmy online.
Zgłaszam się do:
PRAGMAGO SA
PRAGMAGO SA