SimplicITy sp. z o.o.

Analityk Testów

Parametry oferty
praca zdalna • praca hybrydowa
Warszawa, mazowieckie (Polska)
Żwirki i Wigury 18A
mid

Technologie, których używamy

System operacyjny

Windows

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie scenariuszy testowych
  • Testowanie zgodnie ze scenariuszami testowymi
  • Analiza wyników i raportowanie wykonanych testów
  • Tworzenie dokumentacji użytkowej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Testera min. 2 lata
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu testów projektów
  • Doświadczenie w automatyzacji testów będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analizy wymagań/dokumentacji projektowej

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

u klientaagile

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie do zakupu okularów korygujących
  • konkurs na pracownika miesiąca

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne

Etapy rekrutacji

  • 1.
    Rozmowa wstępna
  • 2.
    Rozmowa z Managerem
  • 3.
    Decyzja

Simplicity dostarcza wydajne i kompleksowe rozwiązania informatyczne do największych organizacji w Polsce, dbając o to by technologie te były niezawodne, wspierały rozwój biznesu Klienta oraz gwarantowały bezpieczeństwo. Współpracujemy z najlepszymi ekspertami w branży i czołowymi dostawcami rozwiązań IT (Dell Technologies, FortiNet, HPE, IBM, Lenovo, NetApp, Oracle, VMware i wielu innych).
W 2020 roku dołączyliśmy do japońskiej korporacji Ricoh, zatrudniającej ponad 100 tys. pracowników w 200 lokalizacjach na świecie, co pozwala nam realizować nasze projekty globalnie i rozwijać swoje kompetencje w obrębie grupy.
Naszą siłą są ludzie, którzy łącząc wiedzę i profesjonalizm z wzajemnym wsparciem oraz pozytywnym nastawieniem tworzą niepowtarzalne miejsce pracy.