Elzab S.A. Zakłady Urządzeń Komputerowych

Backend Developer

Parametry oferty
Zabrze, śląskie (Polska)
Elzab 1
mid

Wymagane

Spring Boot
Java
Maven
Hibernate
Git

Mile widziane

Docker
RabbitMQ
Redis

Twój zakres obowiązków

  • Udział w rozwoju złożonych systemów przetwarzania danych w technologii chmury obliczeniowej
  • Tworzenie nowych i rozwój istniejących rozwiązań opartych o architekturę mikroserwisową
  • Dbanie o jakość i wydajność rozwiązań
  • Tworzenie dokumentacji

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość technologii: Spring Boot, Java 11, Maven, Hibernate oraz narzędzi Git
  • Wykształcenie informatyczne na poziomie inżynierskim
  • Doświadczenie komercyjne na stanowisku backend developera
  • Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych
  • Umiejętność tworzenia czystego i przejrzystego kodu
  • Umiejętność pracy w środowisku projektowym na zadaniach w ograniczonych realiach czasowych
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętności analityczne umożliwiające przełożenie wymagań biznesowych na projekt
  • Znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność i zaangażowanie

    Mile widziane

  • Znajomość metodyk Agile
  • Doświadczenie w pracy z architekturą rozproszoną
  • Znajomość: Docker, Cubernetes, RabbitMQ, Redis, Thymeleaf, Swagger
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem i kryptografią: PKI, TLS
  • Doświadczenie w programowaniu Front-End (Angular)

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Elastyczną formę zatrudnienia (UoP/B2B)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym, pełnym zaangażowania zespole
  • Udział w ciekawych projektach w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość kształtowania ścieżki rozwoju
  • Udział w szkoleniach m.in. z zakresu technologii Google
  • Dopłaty do karty MultiSport

Zajmuje się projektowaniem, konstruowaniem oraz produkcją najwyższej jakości urządzeń elektronicznych. Jesteśmy liderem rynku kas i drukarek fiskalnych oraz wypracowaliśmy mocną pozycję wśród dostawców wag elektronicznych, szuflad kasowych i sprawdzarek cen.
Poszukujemy osób logicznie myślących, pracujących z pasją i potrafiących współpracować z innymi. Zatrudniamy wiele utalentowanych osób, ale najbardziej liczy się dla nas praca zespołowa.