Homebook

Homebook

Business Inteligence Deweloper

Parametry oferty
praca zdalna
Wrocław, dolnośląskie (Polska)
Jaworska 13
mid

Wymagane

SQL
Elasticsearch
Docker
Python

Twój zakres obowiązków

  • praca przy tworzeniu i rozwoju struktur BI
  • współpraca między działami
  • wydobywanie, manipulowanie i integracja danych z zewnętrznych i wewnętrznych źródeł
  • wychodzenie z alternatywnymi rozwiązaniami w powtarzających się i bieżących problemach

Nasze wymagania

  • masz min. 2 letnie doświadczenie na podobnych stanowiskach
  • masz praktyczną wiedza dot. hurtowni danych, systemów Business Intelligence
  • programujesz/projektujesz bazy danych na MsSQL/MySQL
  • znasz bazy danych noSQL (Elasticsearch, ClickHouse)
  • korzystasz na co dzień z Dockera
  • posługujesz się Pythonem (lub .Net lub Java)

    Mile widziane

  • ClickHouse
  • Spark
  • Hive
  • HDFS

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

wewnątrz organizacjikoncentrujesz się na jednym projekciemasz wpływ na wybór narzędzi i technologiimasz wpływ na rozwiązania technologicznemasz wpływ na produktkoncentrujesz się na rozwoju produktukoncentrujesz się na utrzymaniu koduscrum

Skład zespołu

backend developerfrontend developerlider technicznytester manualnyproduct ownerUI designerUX designeranalityk biznesowy

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • realny wpływ na rozwój biznesu i współpracę z zespołem profesjonalistów
  • korzystamy z Jiry, rozmawiamy na MS Teams’ach, rozwijamy kod przy użyciu Gita
  • pracujemy w Scrumie w małych teamach - zwinnie i przyjemnie
  • lubimy dzielić się wiedzą. A szkolenia, konferencje? Nie ma problemu!
  • każdy z naszych pracowników ma sfinansowaną opiekę medyczną oraz dofinansowane ubezpieczenie grupowe i kartę sportową
  • udostępniamy firmową biblioteczkę, kindle a nawet hulajnogi elektryczne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Homebook

Homebook.pl to serwis dla wszystkich, którzy cenią sobie dobry design i styl. Z myślą o nich pod jednym adresem zbieramy oferty większości sklepów i marek wnętrzarskich. Nasi użytkownicy mogą również korzystać z ogromnej bazy inspiracji oraz porad architektów i projektantów wnętrz.
Jesteśmy zespołem, który RAZEM pracuje dla trzech e-commerce’ów. Pod naszymi skrzydłami znajdują się spółki Totalmoney.pl, Extradom.pl i Homebook.pl. RAZEM decydujemy o kierunkach rozwoju w finansach, budowie domów i wyposażeniu wnętrz.
Naszą misją jest USER FIRST. To użytkownik stoi w centrum naszego zainteresowania; na biznes patrzymy z jego perspektywy. Nie zapominamy jednak, że użytkownikami są także pracownicy.
Jesteśmy częścią Wirtualnej Polski Holding.

Tak się u nas pracuje

Zgłaszam się do:
Homebook
Homebook
lub zostaw kontakt dla rekrutera:

Klikając w przycisk "Aplikuj" potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Regulaminie (pkt 4).