SII Sp. z o.o.

C++ Developer

Parametry oferty
praca zdalna • praca hybrydowa
Białystok, podlaskie (Polska)
Józefa Marjańskiego 3
mid

Wymagane

C++
Qt
Linux

Mile widziane

QML

O projekcie

Dołącz do naszego zespołu, który rozwija oprogramowanie do szybkich ładowarek stacjonarnych samochodów.
Celem projektu jest poprawienie wydajności aktualnej wersji aplikacji służącej do obsługi procesu uruchomienia ładowarki oraz stworzenie od podstaw jej nowej wersji w oparciu o C++/Qt.

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie architektury rozwiązania
  • Implementacja zaprojektowanego graficznego interfejsu użytkownika
  • Implementacja komunikacji z innymi komponentami oprogramowania poprzez WebSocket
  • Utrzymanie dobrej wydajności aplikacji na wszystkich pożądanych wersjach platformy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w programowaniu w języku C++ ( min. 3 lata)
  • Doświadczenie w pracy z biblioteką Qt
  • Znajomość środowiska Linux
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość QML będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pierwsze miejsce w rankingu Great Place to Work 2021 - to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy tytuł i wdrażamy nowe pomysły
  • Dziesiątki fascynujących projektów dla prestiżowych marek z całego świata – możesz je zmieniać dzięki aplikacji Job Changer
  • Stabilność zatrudnienia – 1 MLD PLN przychodu, brak długów, status preferowanego dostawcy u wielu klientów
  • Fantastyczna atmosfera stworzona przez wszystkich Sii Power People
  • Stawiamy na Twój rozwój - meetupy, webinary, platforma szkoleniowa i blog technologiczny – Ty wybierasz
  • 500 000 PLN rocznie na Twoje pomysły - taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników
  • Bogaty pakiet benefitów - prywatna opieka zdrowotna, platforma MyBenefit, zniżki na samochody i więcej
  • Komfortowe miejsce pracy - pracuj w naszych biurach klasy A lub zdalnie

Etapy rekrutacji

  • 1.
    Wyślij do nas swoje CV
  • 2.
    Weź udział w rozmowie rekrutacyjnej
  • 3.
    Poznaj projekty dopasowane do Twoich potrzeb
  • 4.
    Podejmij decyzję i zacznij swoją przygodę z Sii!

Tak się u nas pracuje

Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.