Santander Bank Polska

Cyber security systems engineer (Protect)

Parametry oferty
praca zdalna • praca hybrydowa
Poznań, wielkopolskie (Polska)
Kolorowa 8
mid, senior

Wymagane

Linux
Azure

System operacyjny

Windows

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie swoich umiejętności profesjonalnych w szeroko rozumianym obszarze technologii Cyber (sieci, FW, systemów operacyjnych MS, Linux, szyfrowania, PKI, ochrony Endpoint, EDR, AV, DLP, ochrony poczty, itp.)
  • administrowanie systemami bezpieczeństwa
  • projektowanie i wdrażanie nowych architektur - on-premise jak i cloud
  • wspieranie IT w realizacji zmian i projektów dotyczących zagadnień cybersecurity on-premise i cloud
  • współparaca i wspieranie zespołów cyberbezpieczeństwa IT
  • upraszczanie procesów poprzez automatyzację
  • tworzenie / modyfikacja / usuwanie procesów i procedur
  • wspieranie swoją wiedzą i doświadczeniem innych zespołów cyberbezpieczeństwa
  • uczestniczenie w międzynarodowych projektach grupowych
  • praca w zespole Protect odpowiedzialnym za administracje systemami bezpieczeństwa

Nasze wymagania

  • Wiedza/doświadczenie z min. 3 następujących obszarów: administracja systemami MS Windows 2012/2016/2019; administracja systemami Linux; zarządzanie systemami FireWall; administracja systemami bezpieczeństwa sieciowego IPS, VPN; wiedza nt. tego, jak budować bezpieczne architektury sieciowe / segmentacje; ochrona aplikacji – WAF; systemy ochrony stacji końcowych jak AV, EDR; technologie DLP; architektura klucza publicznego, PKI; ochrona poczty elektronicznej / szyfrowania / zarządzanie dostępami i tożsamością; znajomość języków skryptowych i narzędzi automatyzacji; budowanie rozwiązań chmurowych AZURE/MS365
  • otwartość na poznawanie nowych technologii i potrzeba ciągłego rozwoju
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
  • swobodna komunikacja w języku angielskim

NA CZYM BĘDZIE POLEGAĆ TWOJA PRACA

Każdy z nas, wykonując swoje obowiązki, pomagając innym i przejmując odpowiedzialność, wywiera pozytywny wpływ na otoczenie. Osiąga codzienne, ważne sukcesy, rozwija siebie, pomaga światu iść naprzód. Jest inspiracją do zmian na lepsze. Staje się wzorem do naśladowania i autorytetem, na którym zawsze można polegać. Jest superbohaterem w swoim miejscu pracy.
Nasze sukcesy, te większe i mniejsze, nie miałyby miejsca, gdyby nie codzienne działania pracowników, osób zupełnie niezwyczajnych w tym, jak to robią.

Jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych
  • udział w ciekawych, strategicznych projektach
  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • pożyczki na cele mieszkaniowe
  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego
  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”
  • dofinansowanie do „Rajdu Bankowca” - wyjazdu jedynego w swoim rodzaju
  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Tak się u nas pracuje

Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.