PRAGMAGO SA

PRAGMAGO SA

Data Scientist (Modelowanie & Analiza)

Parametry oferty
praca hybrydowa • praca stacjonarna
Katowice, śląskie (Polska)
mid

Wymagane

Python
R
SQL

Twój zakres obowiązków

  • analiza dużych zbiorów danych oraz łączenie danych z różnych obszarów
  • rekomendowanie, tworzenie i wdrażanie modeli predykcyjnych (ML/DL)
  • zbieranie wymagań dla tworzonych modeli, współpraca z zespołami biznesowymi oraz technicznymi podczas budowy modeli
  • monitorowanie oraz optymalizacja istniejących modeli

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe: ekonometria, statystyka, data science, matematyka lub pokrewne
  • 2 letnie doświadczenie w obszarze data science lub pokrewnym
  • umiejętność posługiwania się narzędziami ML / Deep Learning
  • bardzo dobra znajomość języka programowania Python / R
  • doświadczenie w przygotowywaniu modeli predykcyjnych
  • bardzo dobra znajomość języka zapytań SQL oraz doświadczenie w pracy z bazą danych
  • umiejętności efektywnego rozwiązywania problemów

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

wewnątrz organizacjikoncentrujesz się na jednym projekciemasz wpływ na wybór narzędzi i technologiimasz wpływ na rozwiązania technologicznemasz wpływ na produkt

To oferujemy

  • biznesowo uzasadnioną swobodę w wyborze analizowanych zagadnień i obszarów
  • możliwość pracy na bardzo dużej liczbie danych z wielu źródeł (historia współpracy, dane z odpytań baz prywatnych i publicznych, dane behawioralne, dane od naszych partnerów, jak Allegro, dane finansowe, dane bankowe)
  • pracę w zespole uzupełniających się specjalistów z zakresu analizy danych (ETL, utrzymanie i rozwój hurtowni, analizy z wykorzystaniem SQL, warstwa raportowa w PowerBI) plus wsparcie IT - zespołu PragmaGO.tech
  • pracę stacjonarną lub hybrydową
  • formę współpracy dostosowaną do Twoich potrzeb
  • kursy i szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • wielokierunkowy rozwój
  • międzynarodowe projekty
  • prywatną opiekę medyczną

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

PRAGMAGO SA

Jesteśmy PragmaGO i dostarczamy produkty finansowe online dla biznesu. Od ponad 20 lat na rynku, ale o kulturze fintechowej, wszystkie tradycyjne usługi finansowe przenieśliśmy do internetu. Natkniesz się na nie, jak odkryjesz nieskończone możliwości prowadzenia firmy online.
Zgłaszam się do:
PRAGMAGO SA
PRAGMAGO SA