Blog
Parametry oferty
praca zdalna
mid
Poznań, wielkopolskie (Polska)
Półwiejska 17

Wymagane

Docker
Ubuntu
CI/CD

Mile widziane

Kubernetes
CUDA
Docker Compose
SonarQube
JFrog Artifactory
Python
C++
Windows 10
Windows 11

System operacyjny

Windows
Linux

O projekcie

Jesteśmy firmą tworzącą i opracowującą kompleksowe rozwiązanie sprzętowe wraz ze wspierającą je infrastrukturą informatyczną, pozwalające w czasie rzeczywistym na stworzenie trójwymiarowej wizualizacji meczów piłki nożnej i obserwowanie rozgrywek za pomocą wielu urządzeń (np. telewizor, tablet, smartfon) z perspektywy dowolnego miejsca płyty boiska lub poruszającego się po niej obiektu.
Do naszego teamu poszukujemy DevOps Administratora, który będzie nastawiony na intensywny rozwój w kierunku DevOps, gdyż oferujemy system motywacyjno - podwyżkowy oparty na zewnętrzych szkoleniach oraz certyfikatach.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie instrukcji i procesów automatyzacji w CI/CD naszych projektów (development oraz deployment);
  • Konfiguracja i planowanie działań sieci Runner w infrastrukturze firmowej;
  • Tworzenie oraz konfiguracja obrazów Docker i infrastruktury projektów opartych o Docker (sieci dockerowe, obsługa GPU itp.);
  • Tworzenie oraz konfiguracja środowisk programistycznych w systemach Ubuntu oraz w mniejszym stopniu Windows;
  • Tworzenie instrukcji dla programistów dotyczących serwisów GitLab, GitLab Registry, GitLab CI/CD, GitLab Runner, SonarQube, Artifactory a także systemów Ubuntu oraz w mniejszym stopniu Windows.

Nasze wymagania

Docker:
  • administrowanie obrazami i kontenerami;
  • pisanie własnych obrazów (Dockerfile);
  • pisanie deploymentów kontenerów:
  • - bezpośrednie użycie Docker,
    - lub mile widziany Docker Compose.
    Ubuntu Desktop i Server:
  • podstawowa znajomość systemu;
  • instalacja i konfiguracja środowiska developerskiego:
  • - Docker,
    - Docker Compose,
    - dla Python, C++.
    GitLab CI/CD (lub doświadczenie w pracy z Jenkins)
    Mile widziane
    Kubernetes:
  • zarządzanie klastrem poprzez menedżer Rancher:
  • - stawianie klastra,
    - dodawanie maszyn do klastra,
    - konfigurowanie działania GPU z klastrem,
    - konfigurowanie NFS i podpinanie udziałów do klastra.
  • lub powyższe ale inny menedżer graficzny lub konsolowy.
  • Windows 10 i 11:
  • - Docker,
    Docker Compose:
  • pisanie instrukcji docker-compose.yml,
  • znajomość secrets.
  • Znajomość lub doświadczenie w językach programowania:
  • Python;
  • C++.
  • Doświadczenie z deploymentem mobilnym:
  • deploy na mobilne sklepy Apple, Google, Amazon.
  • Znajomość instalacji i konfiguracji CUDA (i sterowników kart graficznych rodziny Nvidia) oraz TensorRT.
    Znajomość JFrog Artifactory.
    Znajomość SonarQube.

    Tak organizujemy naszą pracę

    Tak pracujemy

    wewnątrz organizacjimasz wpływ na wybór narzędzi i technologiimasz wpływ na rozwiązania technologicznescrumkanban

    Skład zespołu

    devOps
    Company Image

    Takie dajemy możliwości rozwoju

    • budżet rozwojowy
    • szkolenia wewnątrzfirmowe
    • szkolenia zewnętrzne

    To oferujemy

    • Zatrudnienie na podstawie UoP
    • Czas umowy: na stałe
    • Multisport
    • Certyfikaty opłacane przez pracodawcę
    • Elastyczne godziny pracy
    • Praca w małych zorganizowanych zespołach
    • Imprezy integracyjne

    Benefity

    • dofinansowanie szkoleń i kursów
    • możliwość pracy zdalnej
    • elastyczny czas pracy
    • spotkania integracyjne

    Etapy rekrutacji

    • 1.
      Zaproszenie na rozmowę techniczną
    • 2.
      Zaproszenie na rozmowę dotyczącą współpracy

    SPORT VISION TECHNOLOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

    Jesteśmy firmą tworzącą innowacyjny system telemetryczny do skanowania i wizualizacji meczów piłki nożnej na żywo.
    Poznań, Półwiejska 17, wielkopolskie (Polska)