ver. 0.5.0
ING Tech Poland

DevOps (Continous Integration / Continous Delivery)

umowa o pracę (pełny etat)

nie podano zarobków

Katowice, śląskie (Polska)

mid

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie,

  • Rozwój.

Nasze wymagania

  • Znasz systemy Linux,

  • Znasz Bash, PowerShell, Ansible, SQL,

  • Znasz rozwiązania z obszaru Continous Integration,

  • Potrafisz analizować i rozwiązywać problemy,

  • Szybko adaptujesz się do dynamicznego środowiska,

  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym.

  • Mile widziane
  • Znajomość języków opartych na JVM (Java, Scala, Kotlin, Groovy),

  • Znajomość konteneryzacji,

  • Znajomość ELK.

Informacje o Zespole

Lubisz wyzwania i chcesz być częścią nowego zespołu obsługującego platformę kart płatniczych? W naszym zespole otrzymasz możliwość współpracy z wieloma jednostkami grupy ING (m.in. Francja, Czechy, Niemcy, Hiszpania, Włochy). Możesz wspierać, rozwijać i utrzymywać serwis na poziomie grupy ING, tworząc nowe rozwiązania dla odbiorców naszych usług. Każdy członek zespołu może nieustannie rozwijać swoje kompetencje zawodowe i realizować się w obszarach, które najbardziej go interesują. W ING Tech Poland działamy zgodnie z podejściem Agile, w oparciu o metodyki zwinne tj. Scrum oraz Kanban. Jesteśmy innowacyjną organizacją opierającą swoje działania na zaufaniu do ludzi, z którymi pracujemy. Dzięki dużej swobodzie działania pobudzamy motywację oraz kreatywność, co przyspiesza pracę i pozwala elastycznie dostosowywać się do zmieniających się oczekiwań naszych partnerów biznesowych. Podstawą naszej organizacji są nieduże jednostki zwane squadami, które mają jasną wizję swojego produktu, samodzielnie pokonują pojawiające się wyzwania i wspólnie wypracowują najbardziej elastyczne i efektywne sposoby działania.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Tak się u nas pracuje

Klikając w przycisk "Aplikuj" potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Regulaminie (pkt 4).

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 1 roku. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz: https://ingtechpoland.com/assets/files/Informacja_dla_kandydatow.pdf