ver. 0.5.0
ING Tech Poland

Devops Engineer - Administrator Systemu Informatycznego

umowa o pracę (pełny etat)

nie podano zarobków

Katowice, śląskie (Polska)

Konduktorska 35

mid

Wymagane

SQL

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie aplikacji

  • Rozwój aplikacji

  • Utrzymanie zgodności aplikacji z wymaganiami regulatora

Nasze wymagania

  • Jesteś osobą komunikatywną,

  • Masz doświadczenie w utrzymywaniu i rozwoju aplikacji opartych o technologie WEB,

  • Posiadasz praktyczne doświadczenie w przynajmniej jednym języku skryptowym (Powershell/bash/ansible/javascript),

  • Posiadasz podstawowe doświadczenie administracyjne dla przynajmniej jednej z wymienionych technologii (Windows/Linux/Oracle/MSSQL),

  • Posiadasz praktyczną umiejętność tworzenia zapytań SQL,

  • Analiza i kompleksowe rozwiązywanie problemów nie stanowi dla Ciebie trudności,

  • Jesteś osobą zorientowaną na cel i potrafisz dostarczać wysokiej jakości wyniki.

  • Mile widziane
  • Doświadczenie z narzędziami klasy Power BI,

  • Doświadczenie z zarządzaniem narzędziami klasy Middleware (typu IIS/Jboss/Websphere lub inny),

  • Umiejętność efektywnej pracy z MS Excel,

  • Wiedzę i doświadczenie w zakresie IT Security,

  • Doświadczenie z narzędziami opartymi o procesy Workflow.

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania tożsamością i dostępem użytkowników.

Informacje o zespole:

Zespół utrzymuje i rozwija narzędzie zapewniające pracownikom grupy ING możliwość pozyskania dostępów niezbędnych do realizacji ich codziennych zadań.

To oferujemy

  • Wielokierunkowy rozwój

  • Certyfikacje i transfer wiedzy

  • Najnowsze technologie

  • Międzynarodowe projekty

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Tak się u nas pracuje

Klikając w przycisk "Aplikuj" potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Regulaminie (pkt 4).

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 1 roku. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz: https://ingtechpoland.com/assets/files/Informacja_dla_kandydatow.pdf