ver. 0.4.0 [beta]
CreateCtrl Polska Sp. z o.o.

Front-end Developer

umowa o pracę (pełny etat)

brutto / mies.

kontrakt B2B

netto (+ VAT) / mies.

Gliwice, śląskie (Polska)

Bojkowska 37

mid

Wymagane

JS
TS
HTML5
CSS3

Mile widziane

PHP
GIT
Composer
Node.js
Jenkins

O projekcie

Poszukujemy Front-End Developera, który będzie realizował przejście z klasycznej desktopowej aplikacji do modelu SaaS. W swojej codziennej pracy Developer będzie miał realny wpływ na tworzenie rozwiązań oraz możliwość pracy z najnowszymi technologiami.

Zespół do którego dołączy będzie się składał z 4 – 5 doświadczonych specjalistów.

Twój zakres obowiązków

  • Budowa i rozwój aplikacji w oparciu framework Angular

  • Budowa i rozwój firmowych witryn internetowych

  • Dbanie o jakość powstającego kodu JS/TS/HTML/SCSS

  • Opracowywanie testów jednostkowych i integracyjnych dla wytwarzanego oprogramowania

  • Analiza wymagań tworzonego oprogramowania

  • Wsparcie zespołu na etapie projektowania nowych serwisów

  • Projektowanie środowisk dla nowych aplikacji

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość JS, TS, HTML5, CSS3 (również preprocesor LESS lub SASS), JQuery, JavaScript

  • Znajomość Responsive Web Design i tworzenia stron oraz aplikacji na urządzenia mobilne

  • Znajomość Angular lub podobnych

  • Znajomość zagadnień z zakresu Ul/UX

  • Znajomość narzędzi Grunt/Gulp i Webpack

  • Umiejętność dbania o warstwę wizualną („pixel perfect precision")

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Mile widziane
  • Znajomość PHP

  • Znajomość: GIT, Composer, Node.Js, Jenkins

  • Znajomość Ext.JS

  • Znajomość Adobe XD, Sketch lub podobnych

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

wewnątrz organizacjirozwijasz kilka projektów jednocześniemasz wpływ na wybór narzędzi i technologiimasz wpływ na rozwiązania technologicznemasz wpływ na produkttworzysz kod "od zera"koncentrujesz się na rozwoju produktukoncentrujesz się na utrzymaniu koduagile

Skład zespołu

backend developerfrontend developerfullstack developerlider technicznytester manualnysupportproject managerUI designerUX designer

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • wzorce projektowe

  • DDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • napoje

Etapy rekrutacji

  • 1.

    Zdalne spotkanie rekrutacyjne

  • 2.

    Zadanie techniczne

  • 3.

    Informacja zwrotna

Już od ponad 20 lat w CreateCtrl tworzymy dla naszych klientów rozwiązania informatyczne dla radia, telewizji i VOD – z pasją, indywidualnym podejściem oraz ekspercką wiedzą.

W naszej codziennej pracy wykorzystujemy wiodące na rynku technologie, a dzięki doświadczeniu jak również nieustanie pogłębianej wiedzy jesteśmy w stanie implementować rozwiązania dla ponad 32 klientów na całym świecie umożliwiając realizacje zróżnicowanych zadań na najwyższym poziomie.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszej międzynarodowej firmy, gdzie zespół profesjonalistów stawia na pierwszym miejscu jakość dostarczanego oprogramowania, zapraszamy do aplikowania.

Poznaj nas lepiej, zajrzy na naszą stronę: https://www.createctrl.com/pl