ver. 0.3.0 [beta]
Front-end developer (Angular)
XTM International Limited

100% zdalna

Poznań, wielkopolskie (Polska)

mid

kontrakt B2B

pełny etat

Wymagane

Angular 2+
Git
JavaScript / TypeScript
HTML5
CSS3

Mile widziane

Angular.js
NGRX
NGXS
angular-redux
Jasmine
Karma
Webpack

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie nowoczesnych rozwiązań front-endowych z wykorzystaniem najlepszych praktyk

  • Praca nad udoskonaleniem istniejących części systemu

  • Zgłaszanie inicjatywy w zakresie optymalizacji i poprawy jakości oprogramowania

  • Udział w kluczowych zmianach projektowych (m.in migracja z AngularJS na Angular 11)

  • Wykonywanie code review i wymiana wiedzy z pozostałymi członkami zespołu

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w roli Front-end developera

  • Bardzo dobra znajomość Angular 2+

  • Bardzo dobra znajomość JavaScript/TypeScript, HTML5 i CSS3

  • Dobra znajomość architektury aplikacji webowych oraz wzorców projektowych

  • Umiejętność samodzielnego tworzenia czytelnego, testowalnego kodu zgodnie ze standardami

  • Znajomość popularnych frameworków testowych

  • Praktyczna znajomość systemu kontroli wersji GIT

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji

  • Mile widziane
  • Znajomość AngularJS

  • Znajomość frameworków do zarządzania stanem aplikacji (NGRX, NGXS lub angular-redux)

  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych (Jasmine, Karma)

  • Znajomość narzędzia Webpack

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

wewnątrz organizacji / rozwijasz kilka projektów jednocześnie / masz wpływ na wybór narzędzi i technologii / masz wpływ na rozwiązania technologiczne / masz wpływ na produkt / tworzysz kod "od zera" / koncentrujesz się na rozwoju produktu / koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Skład zespołu

backend developer / frontend developer / project manager

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Dostęp do platformy e-learningowej

  • Program treningowy

  • Indywidualne plany rozwoju w strukturze naszej firmy

  • Aktualnie możliwość wyboru trybu pracy - zdalnie, stacjonarnie lub w modelu mieszanym, natomiast po okresie pandemii praca zdalna będzie dostępna 2 dni w tygodniu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Firma XTM International jest twórcą internetowego systemu do zarządzania tłumaczeniami (translation management system). W naszym portfelu obsługiwanych klientów znajdują się firmy z całego świata.

Tak się u nas pracuje

Zgłaszam się

Aplikuję do:

Klikając w przycisk "Aplikuj" potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj sp. z o.o. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the Protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Regulaminie (pkt 4).

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem UE dotyczącym przetwarzania danych osobowych (nr 2016/679, tzw. RODO) oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych." Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że: - administratorem Pana/Pani danych osobowych jest XTM International Limited, Hedgerley Lane, SL9 8SY Gerrards Cross, e-mail: [email protected], tel. 61 654 91 54 - Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji na aplikowane przez Pana/Panią stanowisko oraz przeprowadzenia i rozstrzygnięcia przyszłych rekrutacji na aplikowane przez Pana/Panią stanowisko na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, art. 9 ust.2 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz na podstawie ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy - Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane tylko przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w którym zostały przesłane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń - odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa - posiada Pan/Pani prawo żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie kontaktując się z nami pod adresem [email protected] lub telefonicznie 61 654 91 54 - ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego na działania urzędu w zakresie ochrony danych osobowych - podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne