ver. 0.4.0 [beta]
Creatuity sp. z o.o.

Frontend Developer

kontrakt B2B (pełny etat)

netto (+ VAT) / mies.

Poznań, wielkopolskie (Polska)

mid

Wymagane

HTML
CSS
JavaScript

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie wysokiej jakości kod w projektach opartych o platformę Magento 2,

  • Wspieranie innych członków zespołu swoją wiedzą.

Nasze wymagania

  • HTML,

  • CSS,

  • JavaScript

  • doświadczenia w programowaniu Webowym

  • znajomości języka angielskiego w piśmie na poziomie B2

  • Mile widziane
  • Doświadczenie w pracy z platformą Magento 2

  • Certyfikat Magento Developer

  • Znajomością Knockout.js

  • Umiejętnością pracy z konsolą Linux

Tak organizujemy naszą pracę

Skład zespołu

backend developerfrontend developerlider technicznyarchitektprogramista testów automatycznychtester manualnyproject manager

To oferujemy

  • Awesome Fridays: raz w miesiącu w godzinach pracy spotykamy się i spędzamy miło czas wychodząc lub grając i integrując się jak tylko chcemy, teraz robimy to zdalnie lub z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności

  • Creatuity Coins: co tydzień spotykamy się całą firmą na Zoomie i doceniamy się nawzajem dając sobie wirtualne monety, które potem przeznaczamy na różne inicjatywy od charytatywnych po bardziej osobiste tj. burger podczas Awesome Fridays.

  • Współpraca u nas skupia sie na relacjach, dlatego w naszej firmie Pracownik i Klient są najważniejsi

  • Pomagamy zdobyć Certyfikat Magento

  • Używamy nowoczesnych narzędzi programistycznych: m.in. CI/CD, PHPStorm czy nasze dedykowane środowisko i narzędzia do pracy z Magento 2

  • Biura wypełnione przekąskami

  • Elastyczny czas pracy, który pozwala nam na godzenie życia prywatnego z zawodowym

  • 26 dni wolnego

  • Budżet benefitowy, który wyróżnia nas na tle innych firm. Wspieramy rozwój i zdrowie naszych Pracowników, również poza biurem. Dajemy możliwość wyboru czym dla Pracowników jest benefit. Zamiast karty na siłownię możesz kupić buty trekkingowe i zapłacić za pobyt w Zakopanym lub skorzystać z usług fryzjera/barbera i odpocząć na masażu. Oprócz szkoleń biznesowych, masz możliwość zainwestowania w kurs tańca, szydełkowania, rapowania lub .. po prostu wstaw tu swoją pasję

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy Creatuity i wdrażamy Magento dla klientów w Stanach Zjednoczonych. Jesteśmy międzynarodową firmą specjalizującą się we wdrożeniach e-commerce na platformie Magento dla klientów z całego świata.

Jako jeden z najbardziej utytułowanych w 2018 roku partnerów Magento na świecie, stawiamy na wysoką jakość kodu oraz innowacyjne rozwiązania. Pomimo globalnego zasięgu, słyniemy z niepowtarzalnej atmosfery panującej w biurze, co czyni nas świetnym i zgranym zespołem zarówno w godzinach pracy jak i po nich.

Klikając w przycisk "Aplikuj" potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Regulaminie (pkt 4).

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez spółkę Creatuity sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-489), ul. Barska 4/2, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu pod numerem 0000748214, NIP: 7831787986, kapitał zakładowy: 5000,- zł w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego. Oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych Oświadczam, iż zostałem poinformowany, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych), dalej zwane RODO o tym że: 1. administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach jest Creatuity sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-489), ul. Barska 4/2, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu pod numerem 0000748214, NIP: 7831787986, kapitał zakładowy: 5000,- zł (dalej jako Creatuity sp. z o.o.); 2. kontakt w sprawie przetwarzania danych jest możliwy pod adresem: - adres: ul. Barska 4/2, 61-489 Poznań; - e-mail: [email protected] 3. dane osobowe kandydatów do procesu rekrutacji będą przetwarzane w celu przeprowadzenia przyszłych postępowań rekrutacyjnych na pracowników Creatuity sp. z o.o. na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane osobowe dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; cofnięcie zgody może nastąpić poprzez sposób wskazany w punkcie 2 powyżej, 4. odbiorcą danych jest Administrator, jego upoważnieni pracownicy lub współpracownicy oraz podmioty świadczące usługi na rzecz Administratora, w tym dostawcy usług hostingowych i ich pracownicy lub współpracownicy. 5. dane przekazane przez kandydata będą gromadzone i przechowywane przez okres nie dłuższy niż do 3 miesięcy, chyba, że kandydat wyraz zgodę na dalsze przetwarzanie. 6. osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesach rekrutacji prowadzonych przez Creatuity sp. z o.o. lub na jej zlecenie. Ponadto przysługuje takiej osobie prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO. 7. osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych; prawo wniesienia skargi dotyczy wyłącznie zgodności z prawem przetwarzania danych osobowych, nie dotyczy zaś przebiegu procesu rekrutacji; 8. podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przeprowadzenia postępowań rekrutacyjnych jest dobrowolne ale jednocześnie jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych. 9. dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ani w formie profilowania; 10. dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.