Asseco Business Solutions S.A.

Frontend Developer

Parametry oferty
praca zdalna • praca hybrydowa • praca stacjonarna
Katowice, śląskie (Polska)
Wrocławska 54
mid

Wymagane

Angular 10+
JavaScript
TypeScript
HTML 5
CSS3
Docker

O projekcie

Asseco Business Solutions S.A., to systematycznie rozwijająca się spółka technologiczna, jeden z liderów na rynku producentów systemów informatycznych dla przedsiębiorstw (systemów klasy ERP i SFA). Szukamy obecnie nowych osób do naszego zespołu, który zaangażowany jest w rozwój naszego produktu - dużej aplikacji WEB.

Twój zakres obowiązków

Do Twoich zadań będzie należała współpraca z działem UX oraz implementowanie interfejsu użytkownika. Dbanie o to aby interfejs był estetyczny, jak również intuicyjny i przyjazny użytkownikowi. Zadbasz także o jakość swojego kodu i testy jednostkowe.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w budowaniu większych systemów internetowych
  • Praktyczne doświadczenie w zakresie Angular 10+, JavaScrript, TypeScript
  • Wiedza z zakresu komunikacji z web-services (REST)
  • Znajomość technologii : HTML 5, CSS 3
  • Znajomość zagadnień RWD (Bootstrap/ FlexBox)
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Gotowość do szybkiego przyswajania wiedzy i nabywania nowych umiejętności

    Mile widziane

  • Komponenty Devexpress

Podział czasu pracy

  • 80%
    programowanie
  • 20%
    testy

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

wewnątrz organizacjikoncentrujesz się na jednym projekciemasz wpływ na wybór narzędzi i technologiikoncentrujesz się na rozwoju produktu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

lub zostaw kontakt dla rekrutera:

Klikając w przycisk "Aplikuj" potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Regulaminie (pkt 4).