Sygnity S.A.

Frontend Developer (+Java)

Parametry oferty
praca zdalna
Kraków, małopolskie (Polska)
Leona Henryka Sternbacha 1
mid, senior

Wymagane

JavaScript
HTML
CSS
Bootstrap

Mile widziane

Java
JBoss Application Ser
Wildfly

System operacyjny

Windows

O projekcie

Masz doświadczenie jako Frontend Developer?
Chciałbyś mieć możliwość rozwoju w kierunku Fullstack Developera?
Świetnie trafiłeś bo mamy ofertę dla Ciebie! Realizujemy wieloletnie projekty na dużą skalę dla sektora publicznego. Pracujemy nad kilkoma projektami, a każdy zespół pracuje w metodyce SCRUM. Jako Frontend Developer codziennie współpracowałbyś z zespołem doświadczonych programistów, analityków, testerów.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie oprogramowania przy użycia framework JavaScript;
  • Tworzenie logiki biznesowej przy użyciu JAVA;
  • Projektowania konkretnych rozwiązań w oparciu o wymagania biznesowe;
  • Ścisła współpraca z zespołem developerskim.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w tworzeniu frontendowych rozwiązań webowych;
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript, HTML, CSS, Bootstrap;
  • Znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL, baza Oracle);
  • Podstawowa znajomość JAVA
  • Chęć rozwoju i nauki jako Fullstack Developer (JAVA).

    Mile widziane

  • Doświadczenie w programowaniu w języku JAVA
  • Znajomość serwera aplikacyjnego JBoss, Wildfly

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

scrum

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej, hybrydowej lub z biura (mamy biura w 9 miastach w Polsce)
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia (B2B lub umowa o pracę)
  • Opiekę medyczną Luxmed
  • Program kafeteryjny - sam wybierasz benefity (sport, kino, kultura, wypoczynek)
  • Ubezpieczenie grupowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

  • 1.
    Rozmowa z rekruterem
  • 2.
    Spotkanie online z Menadżerem i osobą techniczną

Tak się u nas pracuje

Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.