ver. 0.5.0
 Grupa KBR Chlewiński i Kozłowski spółka jawna

Frontent Developer VUE/JS

kontrakt B2B (pełny etat)

netto (+ VAT) / mies.

praca zdalna

Katowice, śląskie (Polska)

mid

Wymagane

HTML
JS
CSS
VueJS
Git
Composer
npm

Mile widziane

Vagrant
Docker

O projekcie

Cały zespół Linkhouse tworzy ok. 15 osób - obecnie wszyscy pracujemy zdalnie.

Cały czas pracujemy nad automatyzacją działań i tworzeniem niezbędnych narzędzi dla naszych klientów.

Zespół programistów zaangażowany w ten projekt liczy aktualnie 3 osoby i szukamy 2 kolejnych.

Twój zakres obowiązków

Co i jak robimy?

Rozwijamy narzędzie app.linkhouse.co – platformę automatyzującą sprzedaż i realizację świadczonych przez nas usług, zintegrowaną

z kilkunastoma zewnętrznymi narzędziami przeznaczoną na kilkanaście zagranicznych rynków.

Projekt od strony frontendu oparty jest na frameworku Vue JS (+wdrażamy Nuxt JS) z użyciem kodu generowanego przez szablony TWIG i, standardowo, CSS. Kilka osobnych serwerów dostarcza nam dane i mikro-usługi, w wielu miejscach korzystamy także z zewnętrznych API.

Nasze wymagania

  • Co najmniej kilkuletnie doświadczenie komercyjne

  • Perfekcyjna znajomość HTML, JS, CSS

  • Bardzo dobra znajomość frameworka VueJS lub doświadczenie z innymi reaktywnymi frameworkami i gotowość aby szybko opanować Vue JS + Nuxt JS

  • Obycie z: AJAX, Bootstrap, JSON, API, TWIG

  • Umiejętność tworzenia bezpiecznego, responsywnego i optymalnego pod kątem wydajności w przeglądarkach kodu

  • Rzetelność w dokumentowaniu wprowadzanych rozwiązań

  • obsługa GIT, Composer, NPM

  • Mile widziane
  • doświadczenie z preprocesorami CSS,

  • Znajomość Vagrant/Docker,

  • Wiedza o metodach i narzędziach testowania kodu,

  • Umiejętności czytania, rozumienia i refaktoryzacji istniejącego kodu pod nową wersję produktu,

  • podstawowa znajomość PHP umożliwiająca sprawną współpracę i komunikację z zespołem backendowym

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

wewnątrz organizacjimasz wpływ na wybór narzędzi i technologiimasz wpływ na produkt

To oferujemy

  • Pracę w 100% zdalnie, w elastycznych godzinach (start 7-10) w małym, technicznym zespole (aktualnie 3 osoby)

  • Istotny wpływ na przyszły kształt projektu

  • Brak konieczności bezpośredniego kontaktu z klientami platformy

  • Dużą samodzielność i dowolność w sposobie realizacji powierzonych zadań oraz doborze narzędzi

  • Pracę in-house przy długoterminowym projekcie w stabilnej firmie (Możemy się pochwalić 100% wzrostu w 2020 roku)

  • Pakiet opieki medycznej, możliwość przystąpienia do programu Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Nasz obszar działania to B2B – realizujemy kampanie content marketingu oraz link buildingu dla agencji i firm samodzielnie zajmujących się SEO.

W Polsce pracujemy m.in. dla Allegro, Ceneo, Empik, Rankomat i ponad 100 agencji reklamowych.