Blog
BNP Paribas Bank Polska S.A.

Full-stack Developer (Java, Angular)

Parametry oferty
praca zdalna • praca hybrydowa
mid, senior
Kraków, małopolskie (Polska)
Armii Krajowej 28

Wymagane

Java
Angular
Spring Boot
Kafka
Docker
Maven
Jenkins

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój aplikacji zgodnie z wymaganiami Product Ownera;
  • Aktywny udział w planowaniu prac w sprintach oraz w spotkaniach analitycznych;
  • Wzajemne Code Review w ramach Zespołu Scrumowego;
  • Dbałość o jakość wytwarzanego kodu (dobre praktyki, testy);
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej zgodnie z obowiązującymi w banku standardami.

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 3 lata doświadczenia (komercyjnego) w programowaniu na platformie Java;
  • Wymagana znajomość: Spring Boot, Java, TypeScript, Angular, Kafka, MQ, Docker, Maven, Jenkins, CICD, Openshift/Kubernetes, Git / Gerrit.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

wewnątrz organizacjikoncentrujesz się na jednym projekciemasz wpływ na wybór narzędzi i technologiimasz wpływ na rozwiązania technologiczneagilescrum

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • firma wspiera projekty open source
  • konferencje w Polsce
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Dołączenie do banku o globalnym zasięgu, który jest częścią grupy bankowej BNP Paribas obecnej w 65 krajach z 200-letnią tradycją,
  • Pracę w miejscu, w którym możesz być sobą niezależnie od swojej orientacji seksualnej, tożsamości płciowej, koloru skóry, pochodzenia czy poziomu sprawności,
  • Rozwój w Banku Zielonych Zmian, w którym możesz mieć wpływ na naszą planetę i otaczający nas świat,
  • Dużą autonomię w działaniu przy jednoczesnym wsparciu przełożonego,
  • Możliwość podejmowania własnych decyzji, eksperymentowania i tworzenia swojej unikalnej ścieżki doświadczeń,
  • Korzystanie z możliwości rozwoju zarówno w banku jak i spółkach w ramach Grupy BNP Paribas w kraju i zagranicą,
  • Pracę w środowisku agile’owym, które wspiera elastyczność i innowacyjność organizacji, w końcu jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pakiet kafeteryjny
  • program wellbeingowy

Fundamentem naszych działań są wartości, którymi chcemy się kierować podejmując decyzje zarówno operacyjne, jak i długofalowo. Zależy nam na działaniu w sposób transparentny i z odwagą, upraszczając nasze procesy. Chcemy by każdy z nas czuł empowerment. Wierzymy, że tylko współpraca da nam możliwość osiągania celów w sposób efektywny i skuteczny. Tylko w ten sposób możemy osiągnąć założone cele strategiczne i spełnić nasze obietnice wobec Klientów.
Razem zobowiązaliśmy się być liderem zrównoważonego finansowania.
Możesz pracować w miejscu, które daje zielone światło. Zobacz, czy do siebie pasujemy: www.bnpparibas.pl/kariera
Kraków, Armii Krajowej 28, małopolskie (Polska)

Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.