CodeConcept sp z o.o.

Full Stack JavaScript Developer

Parametry oferty
praca stacjonarna
Gliwice, śląskie (Polska)
Toszecka 101
junior, mid

Wymagane

React
Node.js
TypeScript
JavaScript
Express
CSS
HTML
Git

Mile widziane

C#

System operacyjny

Windows
macOS
Linux

Twój zakres obowiązków

  • projekt systemu;
  • implementacja;
  • weryfikacja - testowanie;
  • optymalizacja, utrzymanie.

Nasze wymagania

  • frameworki: Angular2+, Vue, React, Express;
  • znajomość Node.js, TypeScript;
  • znajomość CSS/SCSS/HTML
  • znajomość Git-a.

    Mile widziane

  • znajomość Linuxa;
  • znajomość C#;
  • znajomość platformy Microsoft Azure;
  • znajomość podstawowej konfiguracji serwerów;
  • odpowiedzialność za realizowane zadania, zaangażowanie w powierzone projekty, komunikatywność, profesjonalizm;
  • umiejętność szybkiego uczenia się oraz analitycznego myślenia;
  • umiejętność pracy w zespole, dzielenia się wiedzą i doświadczeniami;
  • wyższe wykształcenie informatyczne lub techniczne;
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, wraz z podaniem nr ref. oraz o dopisanie w swojej ofercie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

To oferujemy

  • pracę w zespole z dużym doświadczeniem programistycznym;
  • niezwykle przyjazną atmosferę;
  • elastyczne godziny pracy;
  • możliwość pracy nad ciekawymi projektami;
  • dużą różnorodność projektów;
  • udział w realizacji bardzo dużych projektów o zasięgu międzynarodowym;
  • pakiet dodatkowy (nauka angielskiego, szkolenia, wstęp na obiekty sportowe, wyjazdy integracyjne, chillout room), no i bardzo dobrą kawę.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin

CodeConcept specjalizuje się w rozwijaniu i integrowaniu systemów informatycznych. Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu wysokospecjalistycznego oprogramowania PC (software), firmware, Web czy apek mobilnych. Efektem naszego doświadczenia i różnorodności realizowanego przez nas oprogramowania jest unikalny zespół specjalistów, którzy łączą szeroką wiedzę z zakresu technologii informatycznych z kreatywnością, pasją i zaangażowaniem.
Obecnie poszukujemy kolejnej osoby do naszego zespołu.
Z nami nie będziesz się nudzić!
Główne technologie:
  • Java
  • .Net
  • C/C++
  • Android
  • iOS
  • Angular JS
  • PHP
  • Python
  • Node JS
  • CodeConcept Sp. z o.o.
    Ul. Toszecka 101
    44-100 Gliwice
    Tel. 32 23 00 290
    www.CodeConcept.pl

    Tak się u nas pracuje