ver. 0.4.0 [beta]
Pivotal Polska Sp. z o.o.

Full Stack .NET Developer

umowa o pracę (pełny etat)

brutto / mies.

kontrakt B2B

netto (+ VAT) / mies.

100% zdalna

Warszawa, mazowieckie (Polska)

Władysława Broniewskiego 3

junior, mid

Wymagane

.NET
C#
JavaScript
SQL

System operacyjny

Windows

O projekcie

Szukamy programistów do pracy i współpracy przy realizacji projektów wdrożeniowych systemów klasy CRM dla klientów z branży finansowej.

Twój zakres obowiązków

  • Prace programistyczne związane z implementacją procesów biznesowych i przepływów integracyjnych

  • Integracja bazodanowa aplikacji biznesowych

Nasze wymagania

  • Masz min. 2-letnie doświadczenie komercyjne w realizacji projektów w środowisku .NET

  • Znasz C# na przynajmniej średnim poziomie

  • Znasz JavaScript na przynajmniej średnim poziomie

  • Znasz temat relacyjnych baz danych (MS SQL)

  • Znasz narzędzia przydatne w procesie wytwórzym oprogramowania

  • Potrafisz współpracować w zespole

  • Potrafisz efektywnie pracować zdalnie

  • Umiesz zdobywać i dzielić się wiedzą

  • Jesteś zaangażowany i samodzielny.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

wewnątrz organizacjikoncentrujesz się na jednym projekcierozwijasz kilka projektów jednocześniemożesz zmienić projektagilescrum

Tak pracujemy nad projektem

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

To oferujemy

  • Udział w tworzeniu rozwiązań dla największych instytucji i firm

  • Profesjonalny rozwój zawodowy (certyfikacje, szkolenia)

  • Stabilność zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji

  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Dodatkowe benefity

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji

  • 1.

    rozmowa z HR

  • 2.

    rozmowa z potencjalnym przełożonym

  • 3.

    test programistyczny

  • Usprawniamy i wzbogacamy procesy sprzedaży, marketingu i obsługi klienta

  • Robimy to poprzez dostarczanie naszym Klientom nowoczesnych i niezawodnych rozwiązań informatycznych

  • Z sukcesem działamy już od 19 lat

  • Zrealizowaliśmy blisko 100 znaczących projektów, które przyniosły naszym Klientom wymierne korzyści biznesowe

  • Do naszych rozwiązań wprowadzamy elementy sztucznej inteligencji w ramach współpracy z czołowymi ośrodkami badawczymi w kraju

  • Pracują z nami osoby, dla których ważne są budowa kompetencji i referencje z projektów w dużych organizacjach, nastawionych na przygotowanie innowacyjnych, wydajnych procesów dla swoich Klientów

  • Zgłaszam się do:

    Klikając w przycisk "Aplikuj" potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz Regulamin serwisu.

    Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Regulaminie (pkt 4).