Parametry oferty
praca zdalna • praca hybrydowa • praca stacjonarna
Warszawa, mazowieckie (Polska)
Złotego Smoka 16
mid, senior
Набір відкритий для українців
Recruitment open to Ukrainians

Wymagane

Figma
Adobe Photoshop
Adobe Illustrator

O projekcie

Chcesz pracować w Agencji Interaktywnej i rozwijać swoje umiejętności?
Lubisz elastyczny czas pracy, bądź czasem masz ochotę popracować z domu?
Jeśli jesteś osobą stawiającą na ciągły rozwój, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!
Budujemy od prostych stron po bardzo złożone sklepy internetowe oraz aplikacje i portale.
Jeżeli jesteś kreatywny, cenisz dokładność i minimalizm w projektach oraz projektujesz w podobnym stylu do naszego, ta oferta jest dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie projektów graficznych stron internetowych, sklepów oraz aplikacji
  • Przygotowywanie projektów graficznych na potrzeby komunikacji marketingowej online (banery, landing page, e-mailingi, grafiki do mediów społecznościowych itp.)
  • Tworzenie firmowych materiałów graficznych do kampanii reklamowych, na strony internetowe, do kanałów social media
  • Tworzenie ikon, wykresów, infografik
  • Opracowanie graficzne materiałów marketingowych: katalogów, ulotek, folderów reklamowych, cenników
  • Dbanie o szczegóły i wysoki poziom estetyczny realizowanych projektów
  • Dbanie o spójność wizerunkową marki

Nasze wymagania

  • Masz co najmniej 2-letnie doświadczenie agencyjne lub freelancerskie
  • Doskonała znajomość Figmy, środowiska Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign), znajomość zasad UX
  • Wiesz co to wielozadaniowość i potrafisz pracować zarówno samodzielnie, jak i w teamie kreatywnym
  • Twoja praca jest twoją pasją, jesteś na bieżąco w trendach
  • Zmysł estetyczny i nieszablonowe myślenie
  • Łączysz zdolności koncepcyjne ze zręcznością i dokładnością
  • Chęć ciągłego rozwoju

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

wewnątrz organizacji

Stawka do ustalenia w zależności od umiejętności.

Chętnie porozmawiamy o Twoim wynagrodzeniu.

Jesteś zainteresowany tą pozycją?

KONIECZNIE ZAŁĄCZ SWOJE REALIZACJE ORAZ LINKI DO BEHANCE, DRIBBBLE ITP.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Udział w różnorodnych projektach
  • Pracę w ambitnej i prężnie rozwijającej się agencji interaktywnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju oraz realny wpływ na rozwój i wizerunek firmy

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji

  • 1.
    Zapoznanie się z profilem kandydata
  • 2.
    Rozmowy rekrutacyjne online
  • 3.
    Zadanie testowe
  • 4.
    Decyzja o zatrudnieniu
  • 5.
    Rozpoczęcie współpracy

PAGEART Sebastian Kubat

Jesteśmy prężnie rozwijającą się Agencją Interaktywną z Warszawy świadczącą usługi dla Klientów z całego świata.

Tak się u nas pracuje