Parametry oferty
praca stacjonarna
mid
Warszawa, mazowieckie (Polska)
plac Trzech Krzyży 10/14

Wymagane

Adobe InDesign
Adobe Illustrator
Adobe Photoshop
Adobe Lightroom
Adobe Premiere

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie materiałów graficznych na social media, stronę internetową
  • projektowanie i skład materiałów wydawniczych (magazyn dla deweloperów, raporty, broszury)
  • tworzenie prezentacji na potrzeby całego zespołu
  • tworzenie rozwiązań graficznych i User Experience na wielu platformach, w tym na stronach internetowych, infografikach, raportach
  • ulepszanie strony internetowej oraz wewnętrznej platformy dla członków PZFD pod kątem UX
  • wspieranie liderów projektów w identyfikowaniu i wizualizacji pomysłów
  • przygotowywanie i redagowanie treści na strony internetowe