mBank

mBank

Inżynier DevOps

Parametry oferty
praca hybrydowa
Łódź, łódzkie (Polska)
mid, senior

Wymagane

Linux
Windows

Mile widziane

Ansible

System operacyjny

Windows
Linux

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie deweloperów w budowaniu CI/CD oraz automatyzacji pracy
  • aktualizację aplikacji m.in. Bitbucket, TeamCity, SonarQube, Artifactory
  • patchowanie środowisk oraz rozwój automatyzacji istniejących mechanizmów
  • utrzymanie infrastruktury produkcyjnej oraz testowej dla naszych aplikacji
  • dbanie o wysoką dostępność oraz wydajność aplikacji

Nasze wymagania

  • znajomość linux i windows (odpowiednio poziom co najmniej: średniozaawansowany i podstawowy)
  • znajomość narzędzi (Bitbucket, TeamCity, SonarQube, Artifactory)
  • znajomość ansible oraz znajomość języków skryptowych
  • znajomość docker i kubernetes
  • znajomość narzędzi wspierających CI/CD
  • umiejętność pracy z GIT
  • podstawy rozwiązań z obszaru sieci (np. load balancing)
  • podstawy ssl
  • znajomość narzędzi monitorujących (Prometheus, Zabbix)
  • podstawowa znajomość jednej z chmur np. Azure

    Mile widziane

  • znajomość Azure DevOps

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

wewnątrz organizacjirozwijasz kilka projektów jednocześniemasz wpływ na wybór narzędzi i technologiimasz wpływ na rozwiązania technologicznemasz wpływ na produktagilescrum

Skład zespołu

backend developerlider technicznydevOpsprogramista testów automatycznychtester manualnysupportanalityk biznesowyanalityk systemowyadministrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • code review
  • mierniki jakości kodu
  • statyczna analiza kodu
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • deployment na poziomie zespołu
  • DevOps
  • SysOps
  • active monitoring
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • zarządzanie długiem technologicznym
  • automatyzacja testów
  • środowiska testowe
  • testy jednostkowe
  • testy wydajnościowe

Zespół :)

Jesteśmy zespołem utrzymującym oraz rozwijającym Narzędzia IT w całym Banku. W ramach bieżących prac wspieramy naszych deweloperów w procesach automatyzacji CI/CD. Jesteśmy zaangażowani w realizację strategicznych strumieni IT(min. DevOps, Kubernetes, Cloud). Dostosowujemy narzędzia do zespołów, a nie odwrotnie. Jak zespół jesteśmy właścicielami aplikacji oraz realizujemy wdrożenia end-2-end, utrzymujemy aplikacje produkcyjne, dbamy o ich wydajność oraz reagujemy na monitoring, który ciągle rozwijamy.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

  • 1.
    Zapoznamy się z Twoim CV
  • 2.
    Zaprosimy Cię na spotkanie (online)
  • 3.
    Damy znać, ja Ci poszło!

mBank

Mamy unikalną kulturę organizacyjną, a wyróżniają nas ludzie! Tworzymy aplikacje webowe, mobilne i narzędzia technologiczne, z których skorzystało już ponad 5,5 mln naszych klientów. Cenimy poczucie stabilności i bezpieczeństwa, możliwości rozwoju oraz... swój czas – w pracy i po pracy.

Tak się u nas pracuje

Zgłaszam się do:
mBank
mBank

Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.