Polkomtel Sp. z o.o.

Inżynier ds. Zarządzania Siecią Transportową

Parametry oferty
praca hybrydowa
Warszawa, mazowieckie (Polska)
Konstruktorska 4
mid, senior
Набір відкритий для українців
Recruitment open to Ukrainians

Technologie, których używamy

System operacyjny

Linux

Twój zakres obowiązków

  • Konfiguracja i administracja szkieletowej sieci transmisji danych;
  • Wykrywanie i usuwanie technicznych problemów sieciowych;
  • Nadzór nad wdrożeniem standardów oraz usług dotyczących sieci;
  • Współpraca z dostawcami urządzeń sieci szkieletowej (m.in. Cisco, Huawei, NSN, Juniper);
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji związanej z utrzymywanymi systemami;
  • Udział w projektach z innymi departamentami spółki przy konfiguracji sieci szkieletowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (telekomunikacja, elektronika, informatyka);
  • Znajomość architektury sieci IP oraz mobilnych sieci telekomunikacjach;
  • Znajomość protokołów i standardów Ethernet/MPLS/IP;
  • Doświadczenie w administracji systemami Linux;
  • Samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, kreatywność, innowacyjność;
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Znajomość konfiguracji urządzeń sieciowych firmy Cisco (preferowany certyfikat CCNA lub wyższy), Juniper, Huawei, Nokia.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;​
  • Ambitną, prace stymulującą rozwój, w zespole o wysokich kompetencjach;
  • Bardzo duży wpływ na ostateczny kształt wdrażanych usług;
  • Udział w ciekawych i nieszablonowych projektach;
  • Dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy;
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, oferty pracownicze).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • inicjatywy dobroczynne

Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.