ver. 0.3.0 [beta]
Inżynier Oprogramowania (C# .Net)
Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie (Polska)

Księcia Ziemowita 10

mid

umowa o pracę

pełny etat

Wymagane

C#
.NET
Visual Studio

Mile widziane

WPF
TFS
Azure DevOps

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy Inżynierów Oprogramowania ze znajomością języka C#. Jeśli tworzenie aplikacji okienkowych na platformie .Net nie jest Ci obce – dołącz do nas! Oferujemy niebanalną pracę w wyjątkowej atmosferze w firmie istniejącej ponad 200 lat na rynku. Pracujemy nad zaawansowanymi rozwiązaniami dla branży morskiej. Tworzymy własne produkty i jesteśmy zaangażowani w pełen cykl życia naszego oprogramowania. Oferujemy znacznie więcej niż tylko posadę – przede wszystkim stawiamy na rozwój i samodoskonalenie!

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie z językiem C#

  • znasz środowisko Visual Studio i platformę .Net

  • czujesz się swobodnie w programowaniu wielowątkowym

  • posługujesz się językiem angielskim minimum na poziomie B1

  • posiadasz wiedzę odnośnie procesu wytwarzania oprogramowania

  • rozumiesz działanie systemów i sieci komputerowych

  • lubisz działać zespołowo, a jednocześnie cenisz sobie samodzielność i organizację pracy własnej

  • Mile widziane
  • tworzyłeś aplikacje w oparciu o technologię WPF

  • pracowałeś w oparciu o środowisko TFS/Azure DevOps

  • znasz metodologię Scrum lub pokrewne

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

scrum

To oferujemy

  • świetną atmosferę w pracy:

  • jesteśmy zwycięzcą Great Place To Work 2020 dla Millenialsów

  • jesteśmy Rzecznikiem Standardu Etyki

  • skandynawską kulturę pracy – zwracamy się do siebie na "ty" niezależnie od zajmowanego stanowiska i nie mamy dress code’u

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • prywatną opiekę medyczną z opcją dodatkową dla członków rodziny

  • wczasy pod gruszą/dofinansowanie urlopu

  • elastyczne godziny pracy

  • komfortowe, nowoczesne biuro z dostępnym chillout roomem

  • dbałość o work-life balance

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (pakiet szkoleń, dofinasowanie nauki, online kursy angielskiego, niemieckiego oraz norweskiego, także dla członków rodziny)

  • wspieracie naszych pracowników w rozwijaniu pasji i zainteresowań pozazawodowych

  • prezenty okazjonalne dla naszych pracowników

  • pełny komplet narzędzi do pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Zgłaszam się

Aplikuję do:

Klikając w przycisk "Aplikuj" potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj sp. z o.o. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the Protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Regulaminie (pkt 4).