Empik S.A.

Empik S.A.

iOS Developer

Parametry oferty
praca zdalna
Warszawa, mazowieckie (Polska)
Marszałkowska 104/122
mid

Wymagane

iOS
Swift
REST API

Mile widziane

RxSwift
RxCocoa
MVVM
Firebase

System operacyjny

macOS

O projekcie

W Empik Mobile tworzymy mobilne produkty firmy, na czele z oficjalną, e-commerce’ową aplikacją mobilną Empiku oraz aplikacją Empik Music. Mamy dojrzały proces wytwórczy, automatyczne wydania, opisane kontraktem i automatycznie testowane API. Pracujemy na opartym o Dockera środowisku deweloperskim, którym sami zarządzamy. W ramach zespołu rozwijamy też m.in. aplikacje we Flutterze oraz BFF dla aplikacji mobilnej w Spring Boot’cie i Kotlinie.
Szukamy iOS Developera, interesującego się tym, co dzieje się w świecie Apple. Jako jedna/ny z nas, będziesz współdecydować o kierunkach rozwoju naszych aplikacji, wyznaczać standardy i dzielić się swoimi pomysłami oraz doświadczeniem z innymi członkami zespołu. Twoją odpowiedzialnością będzie zapewnienie odpowiedniej jakości produktu, nad którym pracuje cały zespół. Będziesz implementować krytyczne części aplikacji, śledzić i recenzował zmiany w kodzie, dbać o dobrą kondycję całego projektu

Twój zakres obowiązków

  • Pisanie aplikacji w Swifcie 5 z wykorzystaniem iOS SDK 11+;
  • Współdecydowanie o architekturze i użytych technologiach;
  • Korzystanie z Fastlane, Autolayout, RxSwift, Alamofire, Moya, Firebase;
  • Code-review w Bitbucket i praca na wielu gałęziach rozwojowych;
  • Automatyzacja procesów wydawniczych, dbanie o analizę statyczną i testy;
  • Praca w sprintach, udział w refinementach, demo, retrospekcjach.

Nasze wymagania

  • Masz co najmniej 2 lata doświadczenia jako iOS Developer;
  • Potrafisz pisać solidny i czytelny kod;
  • Dobrze znasz Swifta i interesujesz się jego rozwojem;
  • Znasz dobrze iOS SDK, w szczególności Foundation i UIKit;
  • Rozumiesz jak działa i potrafisz korzystać z REST API;
  • Jesteś odpowiedzialna/y i dobrze organizujesz swój czas;
  • Lubisz pracować w grupie i chętnie dzielisz się swoim doświadczeniem;
  • Chcesz się rozwijać i jesteś osobą pro-aktywną.

  • Doświadczenie z publikacją przynajmniej jednej aplikacji w AppStore;
  • Znajomość architektury MVVM oraz VIPER;
  • Znajomość FRP i biblioteki RxSwift, RxCocoa;
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych i testów Ul;
  • Doświadczenie w korzystaniu z Firebase.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

wewnątrz organizacjimasz wpływ na wybór narzędzi i technologiimasz wpływ na rozwiązania technologicznemasz wpływ na produktkoncentrujesz się na rozwoju produktuscrum

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • wzorce projektowe
  • deployment na poziomie zespołu
  • active monitoring
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • program rekomendacji pracowników

Empik S.A.

Empik to przestrzeń, w której pasja napędza ludzi i innowacje. Tworzymy ją wspólnie, wykorzystując doświadczenia, wiedzę oraz wyjątkowe charaktery i zainteresowania każdego z nas. Dzięki temu jesteśmy w TOP3 największych marek omnichannel, oferując miliony produktów, które inspirują i nieustannie pobudzają ciekawość milionów Klientów rocznie.

Tak się u nas pracuje

Zgłaszam się do:
Empik S.A.
Empik S.A.
lub zostaw kontakt dla rekrutera:

Klikając w przycisk "Aplikuj" potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Regulaminie (pkt 4).