ver. 0.5.0
Mood up Sp. z o.o.

IT Project Manager

kontrakt B2B (pełny etat)

netto (+ VAT) / mies.

praca hybrydowa

Poznań, wielkopolskie (Polska)

Stablewskiego 47/12

mid

Wymagane

SCRUM
Jira

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz miał(a) współpracować z międzynarodowymi Klientami. Obejmiesz samodzielne stanowisko, wspierając Zespół w dostarczaniu rozwiązań i w rozwoju produktów naszych Klientów.

  • Oczekujemy od Ciebie bardzo dobrego rozumienia potrzeb biznesowych, umiejętności koordynowania projektów i budowania długofalowych relacji z Klientem. Równie ważna jest dla nas także chęć do współtworzenia naszego biznesu. Chcemy, abyś docelowo był(a) zaufanym doradcą dla nas i naszych Klientów.

Nasze wymagania

  • posiadasz około 2 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów IT

  • masz doświadczenie w pracy z zespołami pracującymi zwinnie,

  • znasz metodyki SCRUM (Agile Foundation certificate będzie dodatkowym atutem)

  • rozmiesz zagadnienia techniczne związane z developmentem aplikacji mobilnych, jak i webowych

  • potrafisz zweryfikować potrzeby biznesowe Klienta, odnieść się do kwestii technicznych wraz z zespołem deweloperskim, opracować koncepcję i zaplanować implementację proponowanych rozwiązań

  • masz doświadczenie w pracy z JIRA a narzędzia takie jak Microsoft Office, Google Workspace i Slack, nie mają przed Tobą tajemnic

  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim

To oferujemy

  • Mac - pracuj na najlepszym sprzęcie

  • Home office - pracuj zdalnie w elastycznych godzinach

  • Lekcje angielskiego - międzynarodowe projekty to już nie problem

  • Budżet na Bolt - przemieszczaj się bezpiecznie i komfortowo

  • Wewnętrzne szkolenia - dziel się wiedzą, ćwicz i ucz się od innych

  • Budżet na kursy i szkolenia - poszerzaj swoją wiedzę

  • Ubezpieczenie - zabezpiecz siebie i swoją rodzinę

  • Free Food Friday - obiady z dostawą prosto do biurka

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • ryczałt na paliwo

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Tak się u nas pracuje