ver. 0.5.0
DAGMA Sp. z o. o.

IT Security Specialist

umowa o pracę (pełny etat)

nie podano zarobków

Katowice, śląskie (Polska)

Bażantów 4

mid, senior

Technologie, których używamy

System operacyjny

Windows
Linux

Twój zakres obowiązków

  • analiza wymagań biznesowych, definiowanie na ich podstawie wymagań technicznych i dobór rozwiązań technicznych gwarantujących realizację potrzeb biznesowych,

  • implementacja i dostosowanie rozwiązań IT do potrzeb biznesu,

  • nadzór nad wdrożeniami rozwiązań IT w ramach projektów,

  • współpraca z zespołem przy implementacji rozwiązań,

  • udział w spotkaniach z potencjalnymi klientami – doradztwo techniczne,

  • wyszukiwanie informacji o przetargach oraz składanie ofert.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość prawa zamówień publicznych,

  • dobra znajomość systemów Linux i Windows,

  • dobra wiedza z zakresu sieci komputerowych,

  • umiejętność tworzenia dokumentacji wymagań/analitycznej,

  • język angielski na poziomie dobrym,

  • łatwość uczenia się,

  • otwartość na nowe doświadczenia, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • dokładność, samodzielność i systematyczność.

  • Mile widziane
  • doświadczenie przy pracy z systemami zabezpieczeń (Antywirus, Firewall etc.),

  • doświadczenie przy prowadzeniu prezentacji technicznych,

  • szkolenia z zakresu testów penetracyjnych,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę,

  • atrakcyjny system wynagrodzenia,

  • niezbędne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa IT oraz naszej oferty produktowej,

  • pracę w profesjonalnym zespole,

  • dużą różnorodność projektów,

  • dostęp do zaawansowanych technologii,

  • niezwykłą atmosferę w pracy,

  • nowoczesne klimatyzowane biuro w Katowicach,

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • darmowe zajęcia z języka angielskiego w biurze.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

DAGMA to jeden z największych dystrybutorów rozwiązań IT w Polsce. Stabilny rozwój naszej firmy wielokrotnie docenił magazyn Forbes (cztery nagrody Diamentu Forbesa) oraz dziennik Puls Biznesu (jedenaście nagród Gazeli Biznesu - ostatnia za 2018 rok) W Katowickiej siedzibie zatrudniamy dziś ponad 100 osób, a liczba pracowników stale rośnie.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie bezpieczeństwa IT. Od ponad 30 lat nie tylko dystrybuujemy zabezpieczenia IT, ale także doradzamy, wdrażamy i szkolimy w zakresie bezpieczeństwa informacji oraz systemów informatycznych. Stabilny rozwój naszej firmy wielokrotnie docenił magazyn Forbes (cztery nagrody Diamentu Forbesa) oraz dziennik Puls Biznesu (jedenaście nagród Gazeli Biznesu – ostatnia za 2018 rok). W naszym katowickim biurze zatrudniamy ponad 100 osób i stale rośniemy.

Tak się u nas pracuje

Klikając w przycisk "Aplikuj" potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Regulaminie (pkt 4).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu aktualnej rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem 2016/679 RODO. Administratorem Danych jest DAGMA sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478), ul. Pszczyńska 15. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo do sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia ("Prawo do zapomnienia"), ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Posiadam informację, że DAGMA, na podstawie art. 37 RODO wyznacza Inspektora Ochrony Danych, wskazując następujące dane kontaktowe: tel: 32 259 11 46, adres e-mail: [email protected] Jeśli chcesz, by Twoje zgłoszenie było brane pod uwagę przy innych rekrutacjach firmy DAGMA, dodaj do powyższej klauzuli: Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez DAGMA sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478), ul. Pszczyńska 15, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.