ver. 0.4.0 [beta]
Nexio Management Sp. z o.o.

IT Support Analyst

umowa o pracę (pełny etat)

brutto / mies.

kontrakt B2B

netto (+ VAT) / godz.

100% zdalna

Warszawa, mazowieckie (Polska)

Szturmowa 2A

junior, mid

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne dla pracowników

  • Pełnienie roli pierwszego kontaktu w zakresie wsparcia IT w organizacji

  • Instalacja, konfiguracja i utrzymanie oprogramowania i komponentów sprzętowych

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem i sprzętem

  • Naprawa i wymiana uszkodzonych podzespołów komputerów i sieci

  • Zapewnienie bezpieczeństwa komputerów klienckich i serwerowych poprzez instalację i aktualizację oprogramowania antywirusowego i zapory sieciowej

  • Wsparcie zespołu

  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w obsłudze Klienta

  • Min. 2 lata doświadczenie jako wsparcie techniczne IT

  • Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem Microsoft Office 365 SharePoint

  • Znajomość technologii chmurowych i sieci

  • Doświadczenie w prowadzeniu i pisaniu dokumentacji użytkownika, rejestrowaniu informacji w systemie ticketowym

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2/C1)

  • Mile widziane
  • Wykształcenie wyższe techniczne będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym

  • Certyfikacja Microsoft, w szczególności MS365

To oferujemy

  • Szeroki wachlarz ciekawych i pełnych wyzwań projektów

  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę, zlecenie (student) lub kontrakt B2B

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pakiet benefitów: Medicover, FitProfit

  • Finansowanie certyfikatów do egzaminów

  • Udział w różnorodnych inicjatywach charytatywnych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

Nexio Management to polska firma technologiczna z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku. Obecnie w naszych centrach kompetencyjnych zatrudniamy ponad 400 konsultantów, którzy świadczą usługi IT dla Klientów na całym świecie. Siedziba Nexio Management mieści się w Warszawie, a nasze biura zlokalizowane są we Wrocławiu, Rumunii oraz Wielkiej Brytanii. Posiadamy również własne R&D Center, które jest miejscem powstawania innowacyjnych projektów m.in.: w obszarach Big Data, Cloud, CRM, Biling, czy AI. W ramach naszego portfolio tworzymy szyte na miarę rozwiązania, utrzymujemy i rozwijamy nawet najbardziej wymagające systemy IT. Dostarczamy własne produkty oraz wspieramy zespoły naszych klientów w modelach scale up the team. Naszymi klientami są firmy z całego świata, szukające wsparcia najwyższej klasy ekspertów.

Tak się u nas pracuje

Klikając w przycisk "Aplikuj" potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Regulaminie (pkt 4).