Parametry oferty
praca zdalna • praca hybrydowa
dolnośląskie (Polska)
mid
Набір відкритий для українців
Recruitment open to Ukrainians

Wymagane

Spring
Spring Boot
Java
SOAP
REST

Mile widziane

React
Angular
DevOps
Scrum

O projekcie

Poszukujemy programisty Java, który zasili nasze zespoły scrumowe.
Wraz z poznawaniem nowych technologii i wzrostem kompetencji, dajemy możliwość przejmowania coraz szerszej odpowiedzialności za obszar projektowania i architektury rozwiązań.
Prowadzimy dość zróżnicowane prace projektowe, zarówno jeżeli chodzi o tematykę, jak i wielkość. Współpracujemy z najróżniejszymi klientami: od międzynarodowych korporacji i instytucji publicznych, po małe firmy i startupy. Najczęściej mamy do czynienia z branżą finansową, ale realizujemy też projekty dla branży farmaceutycznej, telekomunikacyjnej, przemysłu.
Nasze projekty prowadzimy w oparciu o niewielkie zespoły scrumowe. Staramy się przy tym, by ich członkowie byli jak najbardziej zgrani oraz by ich umiejętności i temperamenty wzajemnie się uzupełniały. Dużą wagę przywiązujemy do zapewnienia jakości.
Od samego początku działania firmy staramy się być na bieżąco z trendami technologicznymi. Odważnie ale i pragmatycznie poszukujemy nowych technologii, których wykorzystanie z jednej strony przekłada się na lepszą ofertę biznesową i efektywniejszy proces wytwórczy, a z drugiej umożliwia rozwój pracowników. Dlatego poświęcamy czas na badanie rynku czy przeprowadzanie projektów typu "Proof of Concept" – dla klientów i wewnętrznie. Zdobytą wiedzą dzielimy się na wewnętrznych seminariach.
Mieliśmy przygody z najróżniejszymi frameworkami (w tym Ruby on Rails, Knockout, Ember, React), jednak wraz ze wzrostem firmy zaczęliśmy przykładać coraz większą wagę do specjalizacji w optymalnie wybranych technologiach. Wypracowanym standardem w naszych projektach jest obecnie Java i Spring Boot (od strony back-end'u) oraz Angular (od strony front-end'u). Oczywiście w zależności od potrzeb wzbogacamy powyższy stos technologiczny, w niektórych projektach wykorzystujemy na przykład Drools, Activity, czy technologie związane z blockchain.
Dużą wagę przywiązujemy nie tylko do obszaru "Dev", ale też "Ops". Od dawna stawiamy na konteneryzację i automatyzację procesu wdrożeniowego z użyciem Jenkins. Od dwóch lat budujemy kompetencje kubernetesowe – chcemy je nadal poszerzać, by efektywnie wykorzystywać własną infrastrukturę Kubernetes w realizowanych przez nas projektach oraz optymalnie modularyzować nasze produkty. Jednym ze strategicznych kierunków naszego rozwoju jest też zdobycie kompetencji w obszarze chmury Google.
W codziennej pracy scrumowej wspierają nas narzędzia takie jak Jira, Upsource, Gitlab, Google Workspace, InteliJ IDEA czy Element/Matrix.

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne wytwarzanie oprogramowania w porozumieniu z analitykiem i liderem technicznym,
  • ścisła współpraca z pozostałymi członkami zespołu, m.in. w ramach cyklicznych spotkań Scrum.

Nasze wymagania

  • od 3 do 7 lat doświadczenia programistycznego w komercyjnych projektach realizowanych w kilkuosobowym zespole,
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w Java,
  • dobra znajomość frameworku Spring / Spring Boot,
  • znajomość zagadnień związanych z usługami (SOAP / REST),
  • doświadczenie w tworzeniu testów jednostkowych.

    Mile widziane

  • znajomość React lub Angular,
  • doświadczenia w obszarze DevOps (Jenkins, konteneryzacja, Kubernetes),
  • znajomość relacyjnych baz danych,
  • ukończenie wyższej uczelni informatycznej w Warszawie (PW, UW, PJATK) lub innym dużym ośrodku akademickim,
  • umiejętność pracy w Scrum.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

wewnątrz organizacjiu klientascrum

Proces rekrutacyjny

  • Przesłanie aplikacji - Prześlij swoje CV za pomocą przycisku „Aplikuj".
  • Rozmowa z naszą rekruterką - Skontaktujemy się z Tobą, żeby podczas rozmowy telefonicznej przedstawić naszą firmę, dowiedzieć się więcej o Tobie i poznać Twoje wstępne oczekiwania co do wspólnej pracy.
  • Spotkanie (w biurze lub zdalne) - Na spotkaniu opowiemy o pracy w naszej firmie, realizowanych projektach i wykorzystywanych technologiach. Porozmawiamy o Twoich doświadczeniach i kompetencjach, planach rozwoju oraz możliwości ich realizacji w in4mates.
  • To już ostatnia prosta! - Na tym etapie ustalimy wspólnie warunki naszej współpracy, a do Ciebie będzie należeć decyzja, czy chcesz być członkiem naszego zespołu.

To oferujemy

  • długofalową, partnerską współpracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • udział w licznych wydarzeniach firmowych,
  • firmowy telefon, laptop i dodatkowy monitor,
  • benefity (opieka zdrowotna, MultiSport),
  • uroki kameralnej, świeżo wyremontowanej siedziby (dobra kawa, piłkarzyki, ogród),
  • wynagrodzenie 80-130 zł netto za godzinę (umowa B2B).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • strefa relaksu
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

  • 1.
    Przesłanie aplikacji
  • 2.
    Rozmowa z naszą rekruterką
  • 3.
    Spotkanie (w biurze lub zdalne)
  • 4.
    To już ostatnia prosta!

in4mates spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Powstaliśmy w 2010 roku, od tego czasu systematycznie się rozwijamy. Nasza działalność to z jednej strony projektowanie i tworzenie aplikacji „szytych na miarę”, a z drugiej – rozwój produktów własnych: Sellfee i Templar. W naszym rozwoju dbamy cały czas o to, by firma była przyjaznym miejscem pracy, a rosnąc nie stała się zbiurokratyzowaną korporacją.