Blog
Parametry oferty
praca zdalna
junior
Warszawa, mazowieckie (Polska)
Mińska 25

Wymagane

C++
CMake
Git
Clean Code
Design Patterns
TDD

Mile widziane

STL
Python
Linux
CI/CD

System operacyjny

Windows
Linux

O projekcie

Jesteśmy maniakami lotnictwa i nowych technologii, dlatego musisz się spodziewać, że pewnie i Ciebie zarazimy swoimi pasjami. Stworzyliśmy drona własnego projektu i produkcji, którego ciągle staramy się udoskonalać.
Zajmujemy się projektami związanymi z tworzeniem innowacyjnego systemu monitorowania ruchu drogowego z drona oraz oprogramowaniem dla komputerów pokładowych, w których będziemy chcieli abyś nam pomógł.
Są to projekty, w którym na pewno będziesz miał okazję poznać najświeższe techniki oraz zaimplementować je w realnym produkcie. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za tworzenie systemu sterowania dronem oraz głowic obserwacyjnych.
Wymagamy załączenia do aplikacji portfolio w formie repozytorium Github lub innej.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie oprogramowania;
  • TDD;
  • Review kodu;
  • Tworzenie dokumentacji.

Nasze wymagania

  • C++
  • Clean Code
  • Design Patterns
  • TDD
  • CMake
  • Git
  • Angielski (B2)

    Mile widziane

  • STL
  • Linux
  • Python
  • CI/CD

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

wewnątrz organizacjimasz wpływ na wybór narzędzi i technologiimasz wpływ na rozwiązania technologicznekoncentrujesz się na rozwoju produktuscrum

Skład zespołu

backend developer

Tak pracujemy nad projektem

  • code review
  • TDD
Company Image

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia, bieżących umiejętności i postępów w ich rozwijaniu;
  • Możliwość rozwoju zawodowego: dostęp do szkoleń zawodowych;
  • Dofinansowanie do karty Multisport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji

  • 1.
    Analiza repozytorium kandydata
  • 2.
    Zaproszenie na rozmowę techniczną
  • 3.
    Zaproszenie na rozmowę biznesową
Zgłaszam się do:
SPECTRE SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Warszawa, Mińska 25, mazowieckie (Polska)