GroupM Sp. z o.o.

Junior Data Strategy & Webanalytics Specialist

Parametry oferty
praca hybrydowa
junior
Warszawa, mazowieckie (Polska)
Plac Konesera 11

Wymagane

Google Analytics
Google Tag Manager

Mile widziane

HTML
JavaScript
Python
R
PHP
SQL

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentacji, implementacja zgodnie ze specyfikacją i weryfikacja kodów GTM na stronach klienta
  • zakładanie i raportowanie tasków w systemie wewnętrznym klienta
  • konfiguracja i weryfikacja segmentów użytkowników, celów analitycznych i zmiennych w narzędziach analitycznych – Google Analytics
  • analiza danych z systemów analitycznych - przygotowywanie raportów oraz wniosków dla witryn oraz aplikacji
  • monitoring, analiza wyników, opracowanie rekomendacji
  • integracja między narzędziami – weryfikacja istniejących i tworzenie nowych, w zależności od potrzeb
  • śledzenie zmian i nowości w narzędziach analitycznych oraz odpowiednie dostosowanie do wymogów

Nasze wymagania

  • znajomość Google Analytics oraz doświadczenie w zakresie analizy źródeł, analizy przepływu użytkowników oraz analizy zdarzeń oraz konfiguracji
  • znajomość Google Tag Managera
  • wykształcenie wyższe na kierunku ścisłym (matematyka, ekonomia, informatyka, fizyka lub pokrewne)
  • doświadczenie zawodowe w pracy z analizą danych
  • znajomość metodologii optymalizacji współczynnika konwersji
  • znajomość Ms. Excel w stopniu zaawansowanym (w tym tabel przestawnych)
  • dobra znajomość języka angielskiego na poz. min. B2

    Mile widziane

  • umiejętność wizualizacji danych w Google Data Studio
  • znajomość HTML oraz Javascript
  • znajomość min. jednego z języków programowania takich jak np.: Python, R, PHP lub SQL
  • umiejętność przygotowywania i analizy testów A/B
  • doświadczenie w pracy na innych platformach webanalitycznych takich jak Adobe SiteCatalyst, Gemius

Czego możesz się po nas spodziewać:

  • jesteśmy zaangażowani, wzajemnie doceniamy swoją pracę
  • dzielimy się wiedzą
  • lubimy pracować na dobrych, dostosowanych do nas narzędziach
  • mamy dostęp do najnowszych technologii jako jedni z pierwszych
  • kreujemy standardy w branży mediowej
  • lubimy się uczyć
  • nie mamy dress codu – ubieramy się jak nam się podoba
  • zaprzyjaźniamy się - chodzimy na wspólne śniadania i imprezy
  • w piątki pracujemy do 15.00

To oferujemy

  • szybki rozwój kompetencji specjalistycznych, dzięki pracy na różnorodnych projektach i klientach
  • realizację projektów dla największych reklamodawców na polskim rynku (topowe marki globalne)
  • pracę z doświadczonym zespołem - z osobami, które z pasją tworzą i rozwijają rynek reklamy internetowej w Polsce
  • dużą samodzielność w zakresie realizowanych zadań
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwój zawodowy w kierunku rozwoju produktów reklamowych
  • dostęp do wszystkich narzędzi potrzebnych do wykonywania powierzonych obowiązków
  • hybrydowy tryb pracy
  • nowe i nowoczesne biuro w Campusie Koneser, na warszawskiej Pradze, blisko metra
  • Kartę Medicover Sport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz opiekę medyczną po 3 miesiącach współpracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy GroupM – największą na świecie grupą mediową skupiającą agencje należące do WPP – MediaCom, Mindshare i Wavemaker. Działamy dla nich w obszarach performance marketingu, programmatic advertising, searchu czy social media oraz wspólnych negocjacji, inwestycji w zaawansowane technologicznie narzędzia, kreację contentu i rozwiązań dla komunikacji w mediach cyfrowych.
Posiadamy certyfikat Top Employer Poland & Europe 2021 & 2022, który potwierdza, że nasza firma posiada i działa wedle określonych procesów i standardów HR-owych.

Tak się u nas pracuje

Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do GroupM Sp. z o.o. z siedzibą w: Plac Konesera 11, 03-736 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez okres: maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: [email protected]