AURORA CREATION sp. z o.o.

Junior Front-end Magento Developer

Parametry oferty
praca stacjonarna
Białystok, podlaskie (Polska)
Jana Henryka Dąbrowskiego 28
junior

Wymagane

Magento 2
HTML
JavaScript
CSS
LESS
SASS
Git
UX
Gulp
webpack
Rest
GraphQL

Mile widziane

PHP
MySQL
Docker
PWA

O projekcie

Dobieramy projekty do zespołu elastycznie, kierując się zasadą, że najlepiej pracuje się robiąc to co się lubi i co nas rozwija. Jeśli chodzi o technologie to w naszych projektach używamy PHP, HTML, CSS, Git, JS/Vue.js, Rest, GraphQL, Docker, PWA. Pracujemy wykorzystując najlepsze praktyki: SOLID, MVC, PSR, DRY. Korzystamy z baz Mysql, Redis. Dzięki code review szybko nauczysz się nowych rzeczy i zintegrujesz ze stylem pracy naszego zespołu.

Twój zakres obowiązków

  • kodowanie, kodowanie, kodowanie :),
  • tworzenie modułów i wdrażanie nowych funkcjonalności,
  • rozwijanie istniejących sklepów, optymalizowanie kodu, współtworzenie nowych sklepów,
  • branie udziału w spotkaniach zespołu oraz z klientami (daily, weekly, F2F).

Nasze wymagania

  • komercyjne doświadczenie min. 0,5 roku w pracy z Magento 2,
  • znajomość (HTML, JavaScript, CSS/LESS/SASS),
  • znajomość systemów wersjonowania GIT,
  • posiadanie podstawowej świadomości UX,
  • wiedza o Gulp/Webpack,
  • wiedza jak używać Rest, GraphQL,
  • umiejętność testowania i dokumentowania kodu,
  • myślenie analityczne,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

    Mile widziane

  • PHP i MySQL na podstawowym poziomie
  • Docker
  • znajomość PWA

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

wewnątrz organizacji

Niezależnie od etapu rekrutacji u nas możesz liczyć na feedback.

Za kontakt z Tobą odpowiedzialna będzie HR Manager - Iwona Błaż, a Twoje techniczne umiejętności sprawdzi Leader Front-end Magento Developer - Karol Kowalewski.

To oferujemy

Jedną z naszych wartości jest rozwój, i to nie jest u nas puste słowo, to:
- indywidualny budżet rozwojowy, który wykorzystasz na szkolenia/ kursy/konferencje,
- opłacone certyfikacje (np. Magento Development, PimCore) będą nie tylko potwierdzeniem Twoich umiejętności, ale zostają na zawsze w Twoim portfolio,
- czas rozwojowy w każdy piątek, w czasie którego możesz nabywać nową wiedzę i umiejętności, przygotowywać się do certyfikacji,
- jasna ścieżka kariery, dzięki której będziesz wiedział co dokładnie robić i w jakim kierunku się rozwijać oraz jak to wpłynie na Twój awans i zarobki,
angielski w trakcie pracy, mamy grupy stacjonarne i zdalne oraz różne poziomy zaawansowania,
- spotkania F2F, podczas których lider skupi się w 100% na Twoich potrzebach i celach oraz udzieli Ci feedback,
- a jeśli chcesz to możesz rozwijać się poprzez dzielenie się wiedzą np. na organizowanym przez naszą firmę branżowym meetupie PHPstok, czy też pisząc na firmowego bloga.
Bardzo dobrą atmosferę, którą tworzymy wszyscy razem:
- traktujemy się partnersko, do każdego można się zwrócić o pomoc,
- doceniamy zaangażowanie, zauważamy większe i mniejsze sukcesy, dbamy o nasz zespół,
- lubimy swoje towarzystwo i organizujemy super imprezy,
- pracując stacjonarnie w naszej siedzibie mamy możliwość relaksu w chill room, a w kuchni jest zawsze gwarno przy pysznej kawie,
- a to wszystko sprawia, że przychodzimy do pracy i wychodzimy z niej zadowoleni.
Na co jeszcze ważnego możesz liczyć?
- dofinansujemy ci bardzo dobrą ofertę prywatnej opieki medycznej, multisport lub grupowego ubezpieczenia,
- zapewnimy ergonomiczne miejsce pracy, profesjonalny sprzęt, dodatkowe monitory, stojące biurka, wygodne krzesła i szybkie reakcje jeśli coś trzeba wymienić czy naprawić,
- pracując z biura, codziennie jemy obiad za free,
- siedziba jest w centrum, mamy dostęp do bezpłatnego parkingu,
- możesz skorzystać z elastycznych godzin pracy, pracować hybrydowo
- zależy Ci na UoP? Porozmawiajmy, jest taka możliwość.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • bony żywieniowe
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji

  • 1.
    Aplikujesz przez formularz.
  • 2.
    Otrzymasz zadanie testowe lub zaproszenie na rozmowę
  • 3.
    Kolejny etap to 60 minutowa rozmowa z częścią techniczną
  • 4.
    Po rozmowie decyzję otrzymasz w ciągu 7 dni roboczych

Wdrażamy rozwiązania eCommerce, projektujemy i zapewniamy pomoc przy wyborze najlepszych rozwiązań. Integrujemy sklepy z różnymi systemami, modernizujemy i optymalizujemy. Nasz zespół Developerów wspieramy w podnoszeniu kwalifikacji i zdobywaniu certyfikacji Magento, które jest głównym silnikiem naszej pracy.