Sygnity S.A.

Junior Java Developer

Parametry oferty
praca zdalna
Warszawa, mazowieckie (Polska)
junior

Wymagane

Java
Spring Framework
Spring Boot
Hibernate
SQL
Git
Maven

Mile widziane

Angular
JavaScript
HTML
CSS

O projekcie

Do naszych zespołów projektowych z sektora bankowego poszukujemy Młodszych Programistów Java.
Jeśli chciałbyś razem z nami uczestniczyć w tworzeniu i dostarczaniu największym bankom w Polsce narzędzi, które pozwalają im realizować różnego rodzaju procesy biznesowe takie jak np. sprzedaż i obsługa klienta czy też procesy związane z wyspecjalizowanymi rozliczeniami międzybankowymi, zapraszamy do aplikowania.
Zależy Ci na pracy zdalnej? Nie ma problemu! Komunikujemy się, używając narzędzi takich jak Jira, Confluence, Teams, a praca zdalna nie ma dla nas żadnych tajemnic.

Twój zakres obowiązków

  • Wytwarzanie i modyfikacja oprogramowania w oparciu o technologię Java
  • Dbałość o jakość kodu i jego zgodność z obowiązującymi standardami
  • Analiza i wsparcie przy naprawie błędów oraz testy jednostkowe wytworzonego oprogramowania
  • Praca w zespole wytwarzającym oprogramowanie w metodyce SCRUM

Nasze wymagania

  • Znajomość technologii Java
  • Znajomość frameworków, np. Spring Boot, Hibernate
  • Wiedza z zakresu relacyjnych baz danych (Oracle, MSSQL) i języka SQL
  • Znajomość narzędzi GIT/Maven/Junit/Mockito

    Mile widziane

  • Znajomość Angular, JavaScript, HTML5, CSS

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

agilescrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • mentoring
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B
  • Opiekę medyczną w LuxMed i ubezpieczenie grupowe w MetLife
  • Program kafeteryjny – sam wybierasz benefity (sport, kino, kultura, wypoczynek)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników

Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.